Головна  →  ПРО НАС  →  Нормативно-правова база

Конституція України

 

ЗАКОН УКРАЇНИ "Про звернення громадян"

 

ЗАКОН УКРАЇНИ "Про доступ до публічної інформації"

 

ЗАКОН УКРАЇНИ "Про безоплатну правову допомогу"

 

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 109/2008 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування"

ПОСТАНОВА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ  від 18 січня 2012 року № 21 «Про затвердження Положення про Національну систему опрацювання звернень до органів виконавчої влади та Типового положення про контактний центр Автономної Республіки Крим, області, мм. Києва і Севастополя».

 

Положення про Національну систему опрацювання звернень до органів виконавчої влади

 

Рішення Київської міської ради від 16 лютого 2012 року N 93/7430 Про утворення комунальної бюджетної установи "Контактний центр міста Києва"

 

ПОЛОЖЕННЯ про комунальну бюджетну установу «Контактний центр міста Києва» (Нова редакція)

 

Розпорядження КМДА від 1 лютого 2019 року № 188 "Про внесення змін до структури комунальної бюджетної установи "Контактний центр міста Києва" (Пояснювльна записка)

 

Розпорядження КМДА від 20 вересня 2019 року № 1667 "Про внесення змін до структури комунальної бюджетної установи "Контактний центр міста Києва"

 

Кодекс етики працівників Контактного центру міста Києва

 

Меморандум про співпрацю між КБУ "Контактний центр міста Києва" та КП "Київська міська лікарня ветеринарної медицини" від 01.03.2019 р.

 

Меморандум про співпрацю між КБУ "Контактний центр міста Києва" та КП "Київтранспарксервіс" від 12.04.2019 р.

 

Меморандум про співпрацю між КБУ "Контактний центр міста Києва" та Департаментом транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 09.07.2019 р.

 

Меморандум про співпрацю між КБУ "Контактний центр міста Києва" та Київський міський Центр роботи з жінками від 22.11.2019 р.

 

 

 

 
Версiя для друку