Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-19190 (5685377)
Зареєстровано:7 Серпня 2019
Тема звернення:Питання нарахування плати за споживання ГВП (розрахунки за споживання ГВП
Відповідальний:КК ”Центр комунального сервісу” [Науменко Дмитро Володимирович], виконавець: Щербина Андрій Анатолійович
Дата контролю:22 Серпня 2019
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

На моє звернення за номером Б-19139 від 6 Серпня 2019 надійшла відповідь від начальника департаменту
інформаційно-консультативної роботи Дмитра МОНЧАКІВСЬКОГО, щодо обов’язкової сплати сплатити за вказаними реквізитами.

У відповідь повідомляю комунальному концерну «Центр комунального сервісу» начальника департаменту інформаційно-консультативної роботи Дмитра МОНЧАКІВСЬКОГО, що по фактичним показникам лічильника боргу немає, за фактичні покази лічильників гарячої води сплачується щомісяця.


Борг лише в квитанціях на оплату (тобто вигаданий, та не підтверджений лічильниками) в яких ПАТ «Київенерго» вказувало недостовірні цифри, які відрізняються від фактичних по лічильнику, а так як КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» набуло права відповідати за дії попередника, то має виставляти цифри в платіжках які відповідають дійсності. В зверненні до комунальному концерну «Центр комунального сервісу» був наданий акт контрольної повірки лічильників, де зафіксовані покази лічильника гарячої води і покази які виставляє вже КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО не відповідають лічильникам.


Отже, моя вимога КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» та комунального концерну «Центр комунального сервісу» привести цифри за спожиту гарячу воду у відповідність до фактичних показників лічильників гарячої води, що знаходяться в квартирі, а не виставляти вигадані цифри яких не існує.

І по друге якщо співробітники «Центру комунального сервісу» не мають права робити перерахунок, то навіщо видають заяви громадянам, в яких ЗА ЗРАЗКОМ змушають просити про перерахунок - виходить вони некомпетентні, беруть на себе не свої повноваження та обдурюють людей? (Фото заяви прикріпляю)