Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-19352 (5687655)
Зареєстровано:13 Серпня 2019
Тема звернення:Про розгляд звернень громадян
Відповідальний:ЖЕД - 109 [в.о. Сидоренко Леся Петрівна], виконавець: Притульський Віктор Артемович
Дата контролю:28 Серпня 2019
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

ПОВТОРНИЙ ЗАПИТ НА НАДАННЯ ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Переднє звернення 23 Липня 2019
Б-18739.

Згідно Вашої відповіді, запитувані документи НЕОБГРУНТОВАНО Вами не надано.
СТОСОВНО ПРАВОВОЇ БАЗИ, ЩО ДОЗВОЛЯЄ МЕНІ ОТРИМАТИ ЗАПИТУВАНУ ІНФОРМАЦІЮ.
Відповідно до статті 11 Закону України «Про інформацію» інформація про фізичну особу (персональні дані) - відомості чи СУКУПНІСТЬ ВІДОМОСТЕЙ ПРО ФІЗИЧНУ ОСОБУ, ЯКА ІДЕНТИФІКОВАНА АБО МОЖЕ БУТИ КОНКРЕТНО ІДЕНТИФІКОВАНА.
До КОНФІДЕНЦІЙНОЇ ІНФОРМАЦІЇ про фізичну особу належать, зокрема, ДАНІ ПРО ЇЇ НАЦІОНАЛЬНІСТЬ, ОСВІТУ, СІМЕЙНИЙ СТАН, РЕЛІГІЙНІ ПЕРЕКОНАННЯ, СТАН ЗДОРОВ’Я, А ТАКОЖ АДРЕСА, ДАТА І МІСЦЕ НАРОДЖЕННЯ.
Згідно статті 6 Закон уУкраїни «Про доступ до публічної інформації» ОБМЕЖЕННЮ ДОСТУПУ ПІДЛЯГАЄ ІНФОРМАЦІЯ, А НЕ ДОКУМЕНТ. ЯКЩО ДОКУМЕНТ МІСТИТЬ ІНФОРМАЦІЮ З ОБМЕЖЕНИМ ДОСТУПОМ, ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ НАДАЄТЬСЯ ІНФОРМАЦІЯ, ДОСТУП ДО ЯКОЇ НЕОБМЕЖЕНИЙ.
Згідно статті 9 Закону України «Про доступ до публічної інформації» документам, що містять інформацію, яка становить службову інформацію, ПРИСВОЮЄТЬСЯ ГРИФ ”ДЛЯ СЛУЖБОВОГО КОРИСТУВАННЯ”. Доступ до таких документів надається відповідно до частини другої статті 6 цього Закону.
ПЕРЕЛІК ВІДОМОСТЕЙ, ЩО СТАНОВЛЯТЬ СЛУЖБОВУ ІНФОРМАЦІЮ, ЯКИЙ СКЛАДАЄТЬСЯ ОРГАНАМИ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ, ОРГАНАМИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ІНШИМИ СУБ’ЄКТАМИ ВЛАДНИХ ПОВНОВАЖЕНЬ, У ТОМУ ЧИСЛІ НА ВИКОНАННЯ ДЕЛЕГОВАНИХ ПОВНОВАЖЕНЬ, НЕ МОЖЕ БУТИ ОБМЕЖЕНИМ У ДОСТУПІ.
ТАКИМ ЧИНОМ, У РАЗІ НЕНАДАННЯ КОПІЙ ДОКУМЕНТІВ, ЩО ЗАПИТУЮТЬСЯ:
- технологічних карт, які містять, зокрема, розрахунки прибирань сходових клітин будинку, першого поверху будинку та прибудинкової території;
- підписаних раз на місяць протягом 2019 та 2018 років мешканцями будинку актів виконаних робіт, які свідчіть, що прибирання в будинку проводиться;
- документів, що уповноважують відповідних мешканців будинку підписувати акти виконаних робіт;
- актів виконаних робіт встановлення плафонів та ламп на сходових клітинах.
, АБО ЗАТВЕРДЖЕНОГО ПЕРЕЛІКУ ВІДОМОСТЕЙ, ЩО СТАНОВЛЯТЬ СЛУЖБОВУ ІНФОРМАЦІЮ БУДУ ВИМУШЕНИЙ ЗВЕРНУТИСЬ ДО РАДИ БІЗНЕС-ОМБУДСМЕНА ТА ІНШИХ КОМПЕТЕТНИХ ОРГАНІВ.