Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Д-12075 (5685801)
Зареєстровано:8 Серпня 2019
Тема звернення:Ремонт під’їзду
Відповідальний:ОД - 502 [Сагайдак Л.Г.], виконавець: Волковська Віра Миколаївна
Дата контролю:23 Серпня 2019
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Відповідно до Розпорядження КМДА в нашому будинку по Оболонському проспекту 40 виконуються роботи по заміні віконних блоків на міжповерхових переходах. Віконні блоки встановлені, відкоси ще не зроблені. Добра справа, але…. Вчора, 07.08.19р. представник підрядної організації, яка здійснює роботи, зачинив вікна та зняв віконні ручки. На моє питання нащо він це робить, відповів, що йому надійшла вказівка від начальника Обслуговуючої дільниці № 502 Оболонського р-ну передати всі ручки безпосередньо йому. Інакше їм не підпишуть акт виконання робіт-послуг. На моє телефонне звернення до Обслуговуючої дільниці № 502 з вимогою повернути ручки, заступник керівника запропонував прийти на особистий прийом до керівника в часи його прийому згідно графіку та отримати безпосередньо у нього під особистий підпис ручку від вікна на моєму поверсі. Також мене проінформували, що отримавши ручку я буду нести персональну відповідальність за неї та у випадку її крадіжки я зобов’язана буду за власний кошт її придбати. В іншому випадку вікно на моєму поверсі лишиться зачиненим на завжди. На моє питання «чим керується керівництво Обслуговуючої дільниці № 502 при здійсненні вказаних дій» мені відповіли, що вказівка надійшла від керівного органу, якому підпорядковується Обслуговуюча дільниця № 502 Оболонського р-ну без уточнень хто саме надав таке розпорядження. Попрощались та поклали слухавку.
Вказані дії керівника Обслуговуючої дільниці № 502 є безпідставними, не підкріплені жодним нормативним або розпорядчим актом, здійснюються всупереч інтересам жителів нашого будинку та сприяють антисанітарним умовам. Наявність мусоропроводу у під’їзді, високі температурні показники, а також здійснення будівельних робіт з використанням синтетичних та інших матеріалів при зачинених вікнах спричиняють жахливі антисанітарні умови.
А ні Обслуговуюча дільниця № 502, ані інша установа не приймають на баланс нові вікна, тобто не будуть в подальшому нести будь яку відповідальність за ці об’єкти. Власники багатоквартирного будинку самі будуть піклуватися та відновлювати вікна в разі їх пошкодження або інших дій.
Прошу про захист наших прав від сумнівних дій Обслуговуючої дільниці № 502 Оболонського р-ну та посприяти поверненню ручок для можливості провітрювання у під’їзді.
Прошу проінформувати мене особисто про прийняте рішення за цим зверненням.