Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-2512 (5761137)
Зареєстровано:13 Лютого 2020
Тема звернення:Питання нарахування плати за споживання ГВП (розрахунки за споживання ГВП
Відповідальний:КК ”Центр комунального сервісу” [Науменко Дмитро Володимирович], виконавець: Щербина Андрій Анатолійович
Дата контролю:28 Лютого 2020
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Я, Ковальчук Тетяна, є власником квартири за адресою вул Володимира Наумовича 4А, кв 194.
В нашому будинку немає і ніколи не було гарячої води, від неї відмовилися на етапі введення будинку в експлуатацію. Щоб нарахування гарячої води не проводили, в Центрі комунального сервісу Святошинського району, що знаходиться на бульварі Вернадського 63А мені сказали принести довідку від обслуговуючої організації про відсутність гарячого водопостачання.
Я отримала цю довідку і принесла її в ЦКС Святошинського району (Вернадського 63 А), де бухгалтер Шклярук Ольга Іванівна почала примушувати мене поставити заглушку на трубу, яка коштує 700 грн. Вона оформила мені договір з Київтеплоенерго на постачання гарячої води, від якої весь будинок відключений. згідно з цим договором відтепер мені будуть нараховувати гарячу воду по нормі. І я змушена буду платити за воду, якої немає.
Бухгалтер повідомила мені про такі умови договору тільки після того як я поставила свій підпис. Я відмовилася ставити заглушку, бо подачу гарячої води заглушено на будинок вцілому, встановлювати ще одну заглушку немає ніякого сенсу.
Відповідно, тепер я буду платити за гарячу воду, якої ніколи не було в нашому будинку. Я шокована таким свавіллям в ЦКС Святошинського району, жодні документи для них не мають ваги. Уся робота спрямована на те, що змусити споживача замовити платну послугу.
Прошу розібратися в цій ситуації і припинити нарахування за гарячу воду, яку я фізично не отримують і отримувати не можу.
Довідку про відсутність гарячої води додаю.
Дякую!