Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-39332 (5688623)
Зареєстровано:15 Серпня 2019
Тема звернення:Будівництво системи зливневих стоків
Відповідальний:Шляхово-експлуатаційне управління [в.о. САГАЙДАК Людмила Григорівна], виконавець: Куліков Олег Михайлович
Дата контролю:30 Серпня 2019
Статус:Потребує додаткового фінансування
 
Текст звернення

До звернення К-27211, по якому нам надійшло повідомлення, що для того, щоб нам (усім пішоходам) стало можливо перейти ПО ПІШОХОДНОМУ ПЕРЕХОДУ дорогу біля автозаправочної станції ANP до трамвайної-тролейбусної або зупинки будь-якого транспорту, щоб дістатись своєї домівки ввечері, або зранку БУЛА ЗМОГА ПЕРЕЙТИ ПО ПІШОХОДНОМУ ПЕРЕХОДУ через страшенну 7-10 метрову калюжу, потрібно додаткове фінансування якесь таке велике, що нема можливості покласти 10кг асфальту на той перехід, щоб не треба було йти машинам під колеса АБО НАПОВНЮЮЧИ ВЗУТТЯ БРУДНОЮ ВОДОЮ, БО КАЛЮЖА ГЛИБОКА І ШИРОКА.
Дивимось, що на другу захисну огорожу на зупинці транспорту гроші знайшлись. (див.вкладення) При тому, що перша огорожа на тій самій зупинці в кількох метрах всіх влаштовує -вона обладнана цілим дахом, лавочкою для стареньких та гарно пофарбована. Але ВКЛАСТИ ГРОШІ В НОВУ хтось (ХТО?) вирішив краще, ніж дати людям можливість не ризикувати двічі на день своїм життям, обходячи калюжу ПО ЧАСТИНІ, ДЕ ЇДЕ ТРАНСПОРТ. Думаємо що це зробили щоб продавати цигарки, які продають в кількох метрах у Новусі, це ж НАЧЕ ДЛЯ ЛЮДЕЙ важливіше ЗА ЇХНЄ ЖИТТЯ І ЗДОРОВ”Я.
Це неподобство! І бачиться як шахрайство і злочин проти своїх співмешканців.
ДУЖЕ ПРОСИМО ПОСПРИЯТИ ЩОБ ЗРОБИЛИ ПЕРЕХІД БІЛЯ АВТОЗАПРАВОЧНОЇ СТАНЦІЇ ANP, ЩО ПО АВТОЗАВОДСЬКІЙ 24/1.