Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-631 (5750754)
Зареєстровано:14 Січня 2020
Тема звернення:Правила торговельного обслуговування населення
Відповідальний:Управління торгівлі та побуту [Фіоктістов Вадим Васильович], виконавець: Пікалов Денис Олександрович
Дата контролю:29 Січня 2020
Статус:Виконано
 
Текст звернення

В нашому будинку кафе L’KAFA не вивозить сміття, залишаючи близько 20 пакетів у дворі, котрі смердять біля ганку. На прохання до керівництва кафе прибрати- відповідають лайкою. Мені довелося звернутися в компанію, що вивозить сміття з нашого будинку- мені відповіли, що кафе має заборгованість перед ними в 44 тисячі гривень, тому вони не вивозять сміття. На що працівники ресторану кожного дня підкладають по декілька пакетів зі сміттям незаконно у наші сміттєбаки. На днях працівники кафе також винесли в наш двір звалище досок (додаю фото), що псує естетичний вид нашого подвір’я, а також несе небезпеку при прогулянці з маленькими дітьми та пожежній безпеці. Просимо врегулювати питання контролю беззаконного діяння працівників ресторана.