Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-8963 (5474912)
Зареєстровано:11 Лютого 2019
Тема звернення:Незручності від вивозу сміття з контейнерів та урн для сміття у нічні години
Відповідальний:ПрАТ ”Київспецтранс” [Ляшкевич Максим Володимирович], виконавець: Грущинський Андрій Миколайович
Дата контролю:26 Лютого 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Доброго дня!
У нашому дворі, між будинками за адресою м. Київ, пр. Голосіївський 96 - вул. Бурмістенко 6 к.2 розташований сміттєзбірник.
Вивезення сміття проводиться в нічні години, а саме з 2:00 до 4:00 ночі!
11 лютого 2019 р., в черговий раз проводився вивіз сміття в ночні години.
Робота сміттєзбиральної машини, а також працівників, які проводять вивезення сміття (стукають по баках, що б відбити примерзле сміття) супроводжується дуже сильним шумом, а якщо ще й врахувати, що сміттєзбірник знаходиться буквально в 10 метрах від найближчого будинку, то шум потрапляє в квартири прилеглих будинків дійсно дуже сильний!
Згідно ЗУ ”Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення” Статті 24:
”Органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації та громадяни при здійсненні будь-яких видів діяльності з метою відвернення і зменшення шкідливого впливу на здоров’я населення шуму, неіонізуючих випромінювань та інших фізичних факторів зобов’язані вживати заходів щодо недопущення впродовж доби перевищень рівнів шуму, встановлених санітарними нормами, в таких приміщеннях і на таких територіях (захищені об’єкти):
- жилих будинків і прибудинкових територіях;
Шум на захищених об’єктах при здійсненні будь-яких видів діяльності не повинен перевищувати рівнів, установлених санітарними нормами для відповідного часу доби.”
Згідно вище зазначеного ЗУ з 22:00 до 8:00 заборонено проводити роботи, окрім усунення аварійних ситуацій, що супроводжуються сильним шумом. Вивіз сміття не є аварійною ситуацією і проводити його необхідно в денні години.
Я, Кучеров Ігор, неодноразово писав звернення до КБУ «Контактний центр міста Києва 1551», проте вивезення сміття в нічні години триває, чим порушується ЗУ ”Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення”.

Вимигаю припинити вивіз сміття в нічні години, чим порушується спокій мешканців прилеглих будинків та ст.24 вищезазначеного ЗУ!!!