Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Л-122 (5750744)
Зареєстровано:14 Січня 2020
Тема звернення:Перерахунок плати за утримання будинку та прибудинкової території
Відповідальний:ЖЕД - 205 [в.о. Лагута Ярослав Миколайович], виконавець: Шелудько О.О.
Дата контролю:29 Січня 2020
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Доброго дня! Я мешканка житлового будинку № 5 на вул. Здолбунівській у Дарницькому районі м. Києва, який знаходиться на обслуговуванні ЖЕД-205.
Повторно звертаюсь до Вас з питання нарахувань за послуги з утримання будинку та прибудинкової території.
В минулому зверненні № Л-13853 від 16.12.2019 мною було зазначено, що з листопада місяця за вищезазначеною адресою не надаються послуги з прибирання прибудинкової території та сходових клітин, проте нарахування за ненадання послуг проводились регулярно та в повному обсязі.
В проєкті відповіді на моє звернення начальником ЖЕД-205 Олексієм Шелудько було надано роз’яснення, що з 01.11.2019 за будинком не закріплено робітника з прибирання приміщень загального користування, але чомусь жодного слова не було сказано про відсутність двірника.
Крім того, було наголошено на те, що «за термін відсутності послуги обов’язково буде виконано перерахунок за прибирання сходових клітин. Перерахунок за листопад місяць буде виконано у грудні, що відобразиться в платіжних документах, які мешканці отримають в січні 2020 року».
І ось мешканці отримали очікувані платіжні документи за грудень 2019 року…
В отриманих платіжних документах сума за надання послуг по утриманню будинку та прибудинкової території чомусь не зменшилась, а збільшилась!!!
За жовтень та листопад 2019 року до сплати нараховано – 290,36 грн., а за грудень – 373,59 грн.!!! Скільки можна терпіти свавілля керівництва КП «Керуюча компанія Дарницького району», які трьома двірниками намагаються прикрити «дірки» всього мікрорайону?
Враховуючи вищевикладене, звертаюсь до Вас з проханням надати роз’яснення, на яких підставах піднявся тариф на послуги, які не надаються належним чином.