Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Н-7544 (5687198)
Зареєстровано:12 Серпня 2019
Тема звернення:Питання нарахування плати за споживання ГВП (розрахунки за споживання ГВП
Відповідальний:КК ”Центр комунального сервісу” [Науменко Дмитро Володимирович], виконавець: Щербина Андрій Анатолійович
Дата контролю:27 Серпня 2019
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Примерно 2 месяца назад я обратился в ”Киевтеплоэнерго” с просьбой:
”Прошу правильно скорректировать мой баланс платежей за потреблённую горячую воду. Согласно моим данным (приведены в прикреплённых файлах) на момент отключения горячей воды в мае 2018 года у меня была переплата 725 грн. А к моменту подачи горячей воды у меня откуда-то появился долг в 1350 грн. Как я мог в мае, июне, июле 2018 года что-либо потребить, если горячая вода в это время была отключена?”
и приложил два файла (их высылаю и вам для информации).
Получил ответ:
Доброго дня! Шановний споживачу! Вибачте за тривале очікування відповіді. З 01.05.2018 КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» експлуатує котельні, теплові мережі, теплові пункти, засоби обліку та інше допоміжне обладнання на них, та набуло статус теплопостачальної організації, і відповідно, виконавця послуг з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води за наведеною у зверненні адресою. Питання що стосуються нарахувань до 01.05.2018 повинні розглядатися безпосередньо ПАТ «КИЇВЕНЕРГО», яке проводило розрахунки із споживачами комунальних послуг. Зауважуємо, що КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» (Підприємство) не приймало переплати від ПАТ «КИЇВЕНЕРГО». Додатково інформуємо, що КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» не має повноважень щодо здійснення перерахунку за надані послуги з централізованого постачання гарячої води до 01.05.2018, оскільки відповідно до договору про відступлення права вимоги (цесії) від 11.10.2018 № 602-18, Підприємство набуло право вимоги на заборгованість яка виникла перед ПАТ «КИЇВЕНЕРГО». Отже, оскільки питання порушене у Вашому зверненні стосується нарахувань, які проводилися ПАТ «КИЇВЕНЕРГО», а КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» не несе відповідальність за дії у період діяльності ПАТ «КИЇВЕНЕРГО», для отримання запитуваної інформації рекомендуємо звернутися письмово безпосередньо до ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» або звернутись до комунального концерну ”Центр комунального сервісу”. З повагою, Фахівець Тетяна По Департаменту інформаційно-консультаційної роботи з клієнтами СП «ЕНЕРГОЗБУТ» Комунальне підприємство «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»
Помогите, пожалуйста, разобраться с приписками ”Киевтеплоэнерго”? В этом месяце они снова добавили мне лишних 10 кубометров горячей воды, хотя я до прояснения ситуации отключил временно горячую воду.
Ранее с ”Киевэнерго” вопросов приписок никогда не возникало. А я регулярно снимаю показания счетчиков и добросовестно оплачиваю услуги.