Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-2231 (5774525)
Зареєстровано:26 Березня 2020
Тема звернення:Зберігання транспортних засобів, порушення правил паркування
Відповідальний:Департамент транспортної інфраструктури [Давтян Дмитро Олександрович], виконавець: Осипов Валентин Олександрович
Дата контролю:10 Квітня 2020
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

До Управління з паркування у складі Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).
Скаржуся на цілодобове масове паркування автівок на тротуарі, за адресою: вулиця Васильківська будинок 53 корпус 1, на протязі дня 21.03.2020.
Порушення ПДР: підпункт ”в” пункту 15.10.
На світлинах автівки, припарковані на тротуарі вдень 21.03.2020, з ознаками адміністративного правопорушення.
Вимагаю перевірки Інспектором Управління паркування дотримання правил стоянки та паркування за вказаною адресою.