Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-23910 (5688560)
Зареєстровано:15 Серпня 2019
Тема звернення:Перевірка законності оренди квартир
Відповідальний:КП ”Житло-сервіс” [Бовсуновський Сергій Васильович]
Дата контролю:30 Серпня 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Я, Струкова Ольга Олександрівна, яка мешкаю в квартирі 44 нового багатоповерхового будинку N10 по вул. Гната Хоткевича, разом з мешканцями нашого будинку, скаржимося на не законне використання квартири № 52 в нашому будинку, яке використовується, як хостел.
Згідно реєстру державної реєстрації прав власності на нерухоме майно власником квартири № 52 є Крохмальов Олександр Михайлович. Але власник квартири не мешкає в зазначеній квартирі понад 3 роки і використовує її весь цей час не за призначенням, а для збагачення та отримання прибутку від надання послуг проживання мінімум 25-30 осіб, як хостел, в порушення ст. 47 Житлового Кодексу України. Інформація про надання таких послуг розміщена в соцмережах (фото надається).
Хостел в житвому будинку порушує всі права на безпечне життя та діяльність інших жителів будинку. А помешкання, де ці всі люди проживають, знаходиться в жахливому антисанітарному стані. Я постійно зверталася до мешканців хостелу і до його власника, з питання наведення порядку у їхній оселі, щоб робили постійно дезінфекції приміщення, бо стали часто з’являтися в моїй квартирі прусаки. Повна антисанітарія вказаної квартири привели до того, що не так давно на тілі членів моєї сім’ї (у мене також) почали з’являтися червоні плями від укусів. При ретельному огляді свого помешкання, були виявлені клопи. І як виявилося, це не перший випадок в будинку. Сусідні квартири з 9 поверху, які знаходяться поруч з хостелом, також раніше вели боротьбу з клопами і прусаками.
Згідно законодавства, дозвільна документація для відкриття хостелу така сама, як і для відкриття готелю. Готельні послуги можуть надавати готелі та інші засоби розміщення, призначені для тимчасового проживання. Готельні послуги підлягають обов’язковій сертифікації в Україні, тобто перевірці на відповідність державним стандартам. У державній системі УкрСЕПРО здійснюється обов’язкова сертифікація продукту щодо безпеки для життя і здоров’я людей, захисту їхнього майна та охорони довкілля. Також, хостели за законом мають бути розміщені на 1 або 2 поверсі із окремо відведеним входом, знаходження даного типу житла не може бути на 9 поверсі житлового будинку.
Прошу податкову фіскальну службу провести перевірку законності ведення підприємницької діяльності власником хостелу, або особи, яка отримала таке приміщення в оренду. Та надати інформацію для інших відповідних органів для призупинення діяльності хостела в нашому будинку.