Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-28818 (5736282)
Зареєстровано:3 Грудня 2019
Тема звернення:Питання для переадресації за належністю
Відповідальний:КБУ ”Контактний центр міста Києва” [Загуменний Дмитро Миколайович], виконавець: Жукова Лариса Петрівна
Дата контролю:9 Грудня 2019
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Доброго дня,
Я є батьком трійнят, котрі народилися в Києві.
В свій час звертався з проханням привітати мою дружину квітами з народженням ТРІЙНІ. Подія є непересічною навіть в масштабах столиці. але нажаль отримав відмову від пана Ситніченко (звернення контакт центр с-21283);
Чергове звернення з проханням привітати дружину квітами в рамках обов’язкових зустрічей мера з місцянами - також закінчилося відмовою пана Загуменного (зверенння с-11576)
За цей час трійнята стали РЕКОРДСМЕНАМИ УКРАЇНИ в напівмарафоні. Рекорд встановлено в рамках 10 Wizz Air City Marathon. На офіційне запрошення про привітання малюків та дружини квітами, отримано відмову від пані Панченко Людмили, що є заст. директ. департаменту молоді та спорту (звернення с-25823).

У зв’язку з наближенням Новорічних та Різдвяних свят, сподіваюся на диво !!! В черговий раз прошу мера столиці Віталія Кличка, ОСОБИСТО на прицомі, або в інших обставинах, привітати КВІТАМИ мою дружину Сафронову Анастацію Миколаївну, багатодітну матір котра народиладила ТРІЙНЮ та малюків, що є РЕКОРДСМЕНАМИ УКРАЇНИ.
У разі необхідності, квіти готовий надати.
Дякую.