Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Т-9607 (5698815)
Зареєстровано:11 Вересня 2019
Тема звернення:Інші Подяки
Відповідальний:Відділ освіти [в.о. Сидоренко Леся Петрівна], виконавець: Полторак Г.М.
Дата контролю:3 Жовтня 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

26 вересня 2018 року колектив батьків 4-Г класу спеціалізованої школи з поглибленим вивченням англійської мови № 15 м. Києва звернувся до КБУ «Контактний центр міста Києва» Київської міської державної адміністрації з клопотанням щодо привітання та заохочення класного керівника початкової школи Михайленко Оксани Володимирівни з нагоди Дня працівника освіти (копія листа № Т-14809 додається).
На наш запит засобами електронного зв’язку (e-mail: noreply@1551.gov.ua) отримано відповідь щодо задоволення нашого клопотання (у додатку).
За попередньо отриманою усною інформацією від Михайленко О.В., класного керівника 4-Г класу спеціалізованої школи з поглибленим вивченням англійської мови № 15 м. Києва заохочено не було.
У зв’язку з викладеним просимо Вас перевірити обставини задоволення нашого клопотання (привітання та матеріального заохочення у День працівника освіти зазначеного працівника освіти), а також, за можливості, надати підтверджуючи документи.
Сподіваємось на позитивне рішення нашого прохання та належну відповідь згідно з чинним законодавством про звернення громадян.


Додаток: Лист-звернення від колективу 4-Г класу спеціалізованої школи з поглибленим вивченням англійської мови № 15 м. Києва та відповідь КБУ «Контактний центр міста Києва» Київської міської державної адміністрації.


З повагою, Токарева Ольга.