Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ф-6779 (4080211)
Зареєстровано:27 Листопада 2016
Тема звернення:Отримання дозволу на проведення страйків, мітингів та інших заходів
Відповідальний:Управління з питань внутрішньої політики та зв‘язків з громадськістю [Коровіна Валентина Іванівна]
Дата контролю:12 Грудня 2016
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Голові Київської міської державної адміністрації
Кличку Віталію Володимировичу 01044 м. Київ, вул. Хрещатик, 36
01100 м. Київ, бульвар Верховної Ради, буд. 10, кв. 2.

Повідомлення.

Ми, представники Всеукраїнського громадського руху «Лівий Берег», повідомляємо Вас про проведення безстрокової акції з 23 листопаду 2016 р., у формі мітингу з роздачею агітаційних матеріалів за наступною адресою. Київ, проспект Бажана, 1-Л, біля озера Срібний Кіл, відповідно до ст. 39 Конституції України, яка зазначає:
Громадяни мають право збиратися мирно, без зброї і проводити збори, мітинги, походи і демонстрації, про проведення яких завчасно сповіщаються органи виконавчої влади чи органи місцевого самоврядування,
та згідно рішенням Конституційного Суду України №4-рп/2001 від 19 квітня 2001 року: організатори мирних зібрань мають сповістити зазначені органи про проведення цих заходів заздалегідь, тобто у прийнятні строки, що передують даті їх проведення. Ці строки не повинні обмежувати право громадян, передбачене статтею 39 Конституції України, а мають служити його гарантією і водночас надавати можливість відповідним органам виконавчої влади чи органам місцевого самоврядування вжити заходів щодо безперешкодного проведення громадянами зборів, мітингів, походів і демонстрацій, забезпечення громадського порядку, прав і свобод інших людей, а також статті 11(1) Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод: Кожен мас право па свободу мирних зібрань та на свободу об’єднання з іншими, включаючи право створювати профспілки і вступати до них для захисту своїх інтересів.
Кількість осіб: до 200 осіб.
Засоби: агітаційні намети, агітаційні матеріали - листівки, газети, прапори, прапорці, столи, стільці, звукова апаратура, гучномовці тощо, та вся інша технічна та інформаційна техніка, необхідна для проведення акції.
Форма проведення: мирна акція.
Мета: захист прав громадян України, підтримка мешканців Дарницького району від свавілля забудовників, збереження озера «Срібний Кіл».

Відповідальний за проведення мирної акції: Радченко Андрій Ігоревич, адреса: Харківське шосе 144-Б , офіс 306. тел. +38-063-868-65-94.