Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ш-133 (5750903)
Зареєстровано:14 Січня 2020
Тема звернення:Прибирання та санітарний стан територій
Відповідальний:Відділ контролю за благоустроєм [Онофрійчук Петро Васильович], виконавець: Романець О.В.
Дата контролю:7 Квітня 2020
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Вже довгий час за адресою Туманяна 15-а зі сторони каналу стоіть будка. Періодично біля неї помічаю неадеадекватних людей (нетверезі), також там накопичується сміття, склянки. Прошу звернути увагу , так як поруч, за 30 метрів, знаходиться дитячий майданчик