Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ш-2175 (5475034)
Зареєстровано:11 Лютого 2019
Тема звернення:Технічний стан проїжджих частин вулиць та тротуарів
Відповідальний:КК ”Київавтодор” [в.о. Шпильовий Іван Федорович], виконавець: Гончаров Віталій Анатолійович
Дата контролю:26 Лютого 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Шановний Віталій Володимирович!
10-тисячну громаду мікрорайону Теремки-1: Кібцентр турбує розриття проїзної частини вул. Теремківської, біля будинку 2а, що вже почало осипатися і скоро зруйнується вся дорога. За інформацією, що вже отримана нами у відповідях та після оперативної наради 23.01.2019 у Голосіївській районній в місті Києві державній адміністрації нам вже відомо, що за адресою вул. Теремківська роботи по прокладанню водопроводу, каналізації виконуються ТОВ «Глобал Еко Сервіс Груп» на замовлення ТОВ «БК «Інтергал-Буд» відповідно до контрольної картки від 14.01.2019 № 19010003-Гл виданої Департаментом міського благоустрою КМДА. Таке будівництво каналізаційних та інших мереж по вулиці Теремківській у приміську зону у зоні охорони джерел питного водопостачання є створенням екологічної небезпеки для трьох дитячих садочків, школи і 10-тисячної громади Теремки 1: Кібцентр. ДБН В.2.5-74:2013 зони санітарної охорони 50 м для бювету. Крім того, роботи плануються на території ”Парку відпочинку по вул. Теремківській”.
Існуюче розриття вже створює небезпеку та непереборну при продовженні робіт загрозу безпеці населенню та території. Вже зараз утворюються пробки, що вже несуть значні порушення вимог забезпечення упорядкованого середовища життєдіяльності в період будівництва, які створюють загрозу безпеці населення і території, порушують режим безперервного інженерного забезпечення, транспортного і комунально-побутового забезпечення населення та прилеглих територій. Ми вже не кажемо про виникнення непереборних при продовженні робіт загроз безпеці населенню та території у разі витоку фекалій у зоні бюветного комплексу, дитячих садочків, школи і т.д. Крім того, існуючим проектом будівництва передбачено прокладання мереж водопостачання у санітарній зоні (300 м) старобрядницького кладовища на вул. Жулянській у м. Києві, на якому є поховання 2018 року.
Ми пропонуємо ТОВ «Глобал Еко Сервіс Груп» та ТОВ «БК «Інтергал-Буд» провести консультації з іншими забудовниками в межах ДПТ «Теремки-3» та с. Гатне для спільного комплексного вирішення питання каналізування та водопостачання. На території будівництва нового мікрорайону «Теремки-3»: Республіка ще ведеться будівництво, а за його межами знаходяться великі зовсім незабудовані території. Навіщо ж руйнувати вже сталу інфраструктуру, яка знаходиться в нормальному технічному стані та не потребує ніякої реконструкції.