Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ш-9365 (5685591)
Зареєстровано:8 Серпня 2019
Тема звернення:”Проти” підвищення тарифів на утримання будинку та прибудинкової території
Відповідальний:ЖЕД - 404 [Онофрійчук Петро Васильович], виконавець: Найдьонова Ганна Анатоліївна
Дата контролю:23 Серпня 2019
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

УТРИМАННЯ БУДИНКІВ І СПОРУД ТА ПРИБУДИНКОВИХ ТЕРИТОРІЙ.

З введенням в дію з 10.06.2018 Закону України від 09.11.2017 №2189-VIII ”Про житлово-комунальні послуги” суттєво змінено систему взаємовідносин, що виникають у процесі надання та споживання житлово-комунальних послуг та визначено нову класифікацію житлово-комунальних послуг і такої послуги, як утримання будинків і споруд та прибудинкових територій не передбачено. Натомість визначено послугу з управління багатоквартирним будинком, яка визначається за згодою сторін і не підлягає державному регулюванню.
Таким чином, з 10.06.2018 виконавчий орган (Київська міська державна адміністрація) позбавлений повноваження щодо встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.
Виходячи з вищевикладеного, зовсім незрозумілими є дії заступника голови КМДА пана Пантелєєва щодо встановлення тарифів на вищеназвану послугу, зміни одиниці обліку для оплати послуги. Замість суми в грн. на 1 м2 та загальної площі квартири-пропонується (нічим не обґрунтований) об’єм сміття на одного мешканця в рік (215 м3,) і число мешканців в квартирі.
Чи для керівників КМДА Закони не писані