Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:З-6515 (5675534)
Зареєстровано:12 Липня 2019
Тема звернення:Встановлення лічильників на опалення
Відповідальний:Район теплових мереж ”Печерськ” [Бінд Вячеслав Євгенович], виконавець: Бінд Вячеслав Євгенович
Дата контролю:29 Липня 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Доброго дня!
Звертаюсь до Вас з наступного питання.
У нас відбуваються дивні речі - нібито представники Київтеплоенерго в будинках по вулиці Антоновича 170/172 і 170/1б сьогодні вночі зняли будинкові лічильники теплової енергії. Про це стало відомо нам від головного інженера ЖЕД-102. Жодних документів - актів чи т.і. складено не було. Оскільки начальник ЖЕД 102 зажадав пізніше пояснень від Київтеплоенерго, вони надали інформацію про те, що зняли вони теплолічильники навмисно, щоб мешканці будинку, якщо бажають встановити їх знов, оплатили їх вартість. Але ж ці лічильники були встановлені в рамках програми КМДА щодо оснащення житлових будинків тепловими лічильниками, яка і передбачає безкоштовне встановлення таких лічильників, а також їх ремонт та заміну.
Тобто Київтеплоенерго самочинно прийняв незаконне рішення про зняття теплових лічильників з метою отримання грошових коштів на свої рахунки.

Прошу Вас розібратись в даній ситуації.

Надати мені роз’яснення відносно законності дій Київтеплоенерго.

Прийняти міри щодо повторного безкоштовного встановлення будинкових лічильників тепла на наші будинки № 170/172 та 170/1б по вулиці Антоновича в м. Києві.

Зазадалегідь дякую.