Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-22704 (5675537)
Зареєстровано:12 Липня 2019
Тема звернення:Робота циркуляційної системи
Відповідальний:Район теплових мереж ”Центр” []
Дата контролю:20 Серпня 2019
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

З 12 січня 2017 року, вже два опалювальних сезони підряд не вирішується проблема відсутності опалення в одному стояку будинку після ремонту ділянки циркуляційної труби, що подає гарячу воду опалення до стояка.

З першого по п’ятий поверх в квартирах 28, 32, 36,40 та 44 гаряча вода опалення зовсім не подається в цей стояк, два опалювальних сезони стояк повністю холодний, починаючи з крану в підвалі будинку аж до горища. До крану на горищі гаряча вода з системи опалення зовсім не проходить!!

Мешканці вказаних квартир оплатили опалення всієї квартири, а отримали опалення тільки частини квартири.

Вимагаємо напружитись та усунути недоліки.

Вимагаємо виконати перерахунок оплати за опалення з моменту його відсутності, а саме, з 12 січня 2017 року до закінчення опалювального сезону в квітні 2019 року, взявши в розрахунок тільки два стояка з трьох стояків, що опалюють вказані квартири. Це не раз обіцяли посадові особи КП ”Залізничне”, але не виконали.

Відписки щодо виконання окремих ремонтних робіт з цього питання не відновлюють подання опалення до стояку і не вирішують проблему відсутності опалення в квартирах, див. звернення С-517999, С-49307, С-3051, С-2578.

Мешканці самі не мають права доступу до системи централізованого опалення загального користування в будинку.
Якщо причина перекриття стояка опалення в одній із цих квартир, то без доступу до загальнобудинкової системи мешканці не можуть нічого зробити самі.

Замкнуте коло. Якась гра типу ”зіпсований телефон”!
Одні виконавці ідуть в підвал - там порядок, інші пишуть про недостатню температуру носія, закривають заявки на ”виконано” тощо.... А воз і нині там, опалення немає!

Вимагаємо організувати відновлення повноцінного опалення в квартирах, пропонуємо знайти можливість розімкнути це коло, а не ходити туди-сюди в різні боки.