Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-22707 (5675576)
Зареєстровано:12 Липня 2019
Тема звернення:Облаштування велосипедних доріжок
Відповідальний:Департамент містобудування та архітектури [Свистунов Олександр Вікторович]
Дата контролю:2 Серпня 2019
Статус:На доопрацюванні виконавцем
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

На перетині вул.Драгоманова та Здолбунівській проводять роботи по влаштуванню асфальтного покриття. Прошу влаштувати велопереїзд згідно зі схемою організації дорожнього руху від 2008 року, а саме
1.Нанести розмітку 1.15 (білим та червоним кольором)
2.Занизити бордюрні камені в місцях перетину велодоріжки проїжджої частини в межах закруглень перехрестя
3. Встановити світлофори Т3.1 та таблички 7.5.7 з обох боків від перехрестя
4. встановити знаки 1.34 Виїзд велосипедистів для всіх напрямків руху автівок.

5. Перенастроїти світлофорний об’єкт на перехресті, додавши виділену фазу для руху велосипедистів у зв’язку з конфігурацією перехрестя - Т-подібне.