Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-18960 (5675788)
Зареєстровано:12 Липня 2019
Тема звернення:@ Скарги, зауваження, пропозиції до роботи КП ”КМЛ Ветеринарної медицини”
Відповідальний:”Служба Зоодопомога” [Мазур Наталія Вікторівна], виконавець: Солодущенко Тетяна Василівна
Дата контролю:29 Липня 2019
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Доброго дня, звертаюсь до Вас з питань діяльності Комунальне підприємство (КП) ”Київська міська лікарня ветеринарної медицини” (КМЛВМ).
Зауваження:
1 відмова у виїзді за твариною, яка знаходилась одна на вулиці та була розгубленою, мотивуючи тим, що на цьому КП лише один автомобіль. Як на тке велике місто, де стільки тварни на вулиці, може бути лише одни автомобіль
2. Неналежне виконання бригадою ловців відлову тварини - собаки на стерилізацію., яка постійно приводить цуценят та тим самим збільшує популяцію безпритульних тварин за адресою: м. Київ, вул. МИхайла Максимовича 9б.

ПРОХАННЯ:

1. Закупити більше автомобілей для оперативного реагування та допомоги тваринам.

2. КП повинно більш активно проводити стерилізацію тварин, допомогати безпритульним, забирати їх з вулиці у безпечне місце з пошуком дому.

3. Відловити собаку за адресою: м. Київ, вул. М. Максимовича 9б. - з метою стерилізації та повернути її на вказану адресу з метою її подальшого догляду та проживання.

4. Запровадити більш активне інформування населення про стерилізацію тварин в м. Києві як гуманне вирішення чисельності як домашніх , так й безпритульних тварин.