Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Т-8890 (5675792)
Зареєстровано:12 Липня 2019
Тема звернення:Прибирання приміщень
Відповідальний:Дільниця - 4 [Крикун Арсен Євгенович], виконавець: Левченко Сергій Вікторович
Дата контролю:17 Липня 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Добрий день
Повторно звертаюсь до Вас стосовно незадовільної роботи дільниці № 4 КП ”КП з обслуговування житлового фонду Подільського р-ну м. Києва”, яка обслуговує наш будинок за адресою: вул В.Порика 11-б.Пишу від імені мешканців нашого під’їзду.

Згідно з Переліком послуг, які надаються керуючими компаніями м.Києва (розп. КМДА від 06 червня 2017 року №668), дільниця № 4 КП ”КП з обслуговування житлового фонду Подільського р-ну м. Києва повинна надавати нам в тому числі наступні послуги:
- прибирання сходових кліток;
- прибирання підвалу, технічних поверхів та покрівлі;
- поливання дворів, клумб і газонів.
Всі ці послуги входять до тарифу, по якому ми сплачуємо. Але послуг ми не отримуємо.
Прибирання сходових клітин взагалі відсутнє, останній раз лише була вимита підлога біля ліфта на першому поверсі в першому під’їзді нашого будинку 14 травня 2019 р. До цього підлога там милася на початку лютого 2019 р.
Станом на сьогодні 11.07.2019 у першому під’їзді нашого будинку підлога біля ліфта брудна, адже останнє вологе прибирання там здійснювалося два місяці тому.
На моє попереднє звернення за № Т-8202 від 07.06.2019 стосовно утримання будинків та прибудинкових територій, а саме прибирання сходових кліток; прибирання підвалу, технічних поверхів та покрівлі взагалі ніякої відповіді не було надано, лише інспектор ПрАТ «АК «КИЇВВОДОКАНАЛ» Загоруй Сергій Адамович відповів ( посилаючись на купу нормативних документів) що поливати двори, клумби і газони не можна.
А чому тоді вартість цих послуг входить до тарифу і ми за це платимо.

Виходячи з вищевказаного, прошу довести до керівництва КП ”КП з обслуговування житлового фонду Подільського р-ну м. Києва”, про необхідність виконання своїх зобовязань.
А ще хочу запитати, коли будуть перераховані суми за утримання будинків та прибудинкових територій, які КП ”КП з обслуговування житлового фонду Подільського р-ну м. Києва” неправомірно нарахуваля за період з 01 липня 2017 р. по 31 березня 2019 р. і які згідно з приписом Держспоживслужби повинні бути повернуті мешканцям.
Прошу надати письмову віповідь стосовно якості надання даних послуг, а також стосовно дати перерахунку за утримання будинків та прибудинкових територій за вказаний вище період.