Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ч-5114 (5675944)
Зареєстровано:12 Липня 2019
Тема звернення:Ремонт під’їзду
Відповідальний:ВОП ”Татарка” [Гаряга Олег Олександрович], виконавець: Лапада Володимир Андрійович
Дата контролю:29 Липня 2019
Статус:Потребує додаткового фінансування
 
Текст звернення

Шановний наш мер!
На превеликий жаль, проблема з нашим під’їздом ( попереднє звернення з фотографіями Ч-3924) кожен день тільки погіршується, руйнуються стіни та двері, грибок розповсюджується по стелі і стінам!!!!!
Ми отримали відписку від КП ”«Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва», але мали надію на вирішення проблеми.:(:(:(
1. Від імені мешканців під’їзду прошу зробити перевірку використання коштів по утриманню нашого будинку.
На протязі 10 років ніяких ремонтних робіт в під’їзді №3 не виконувалось. Куди поділись гроші, сплачені мешканцями цій сумнівній організації. Прошу провести ревізію діяльності та розподілення коштів , сплачених нашими мешканцями за минулі роки.
2. Ми щиро вдячні меру за програму по утепленню вікон, але всі витрати марні, тепло буде виходити через двері дуже швидко. Ми вимушені оплачувати не тільки бездіяльність керуючого п-на В.Лапади але й обігрів повітря через зруйнований ганок.
3. Просимо примусити ”керуючу компанію ” виконати свої прямі обов’язки: здійснити огляд, аналіз та надати акт стану ганку, надати повний перелік робіт, що входять в сплачені послуги керуючій компанії по утриманню будинку.
4. Найважливіше, в зв’язку з тим, що роботи з ремонту вхідної групи під’їзду №3 житлового будинку 12/42 на вул. Половецька не увійшли до пооб’єктного переліку видів робіт, які потребують проведення ремонтних робіт капітального характеру у 2019 році (управитель не здійснив своєчасно контроль та належний нагляд за станом будинку!!!!), просимо внести наш ”об’єкт” до переліку робіт по підготовці до зимового періоду 2019.

З надією на краще,
Лариса Чистякова