Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-18976 (5675963)
Зареєстровано:12 Липня 2019
Тема звернення:Пропозиції та запитання щодо удосконалення роботи громадського транспорту
Відповідальний:Департамент транспортної інфраструктури [в.о. Шпильовий Іван Федорович]
Дата контролю:2 Серпня 2019
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

https://gordonua.com/news/politics/zelenskiy-iz-dnepra-pozvonil-klichko-i-prizval-vyplatit-zadolzhennost-stolicy-za-postavki-tramvaev-1110828.html

ВИМАГАЮ негайно надати пояснення з приводу даної публікації та виконання доручення Президента України щодо погашення боргів. Одночасно з цим вимагаю надати перелік прізвищ чиновників з вини яких не виплачені борги перед м. Дніпро і через це кияни мають таку ганьбу.
Додатково вимагаю прізвища посадових осіб які прописували тендерні умови на поставку трамваїв таким чином, щоб унеможливити допуск дніпровських виробників. Проти зазначених осіб обовязково буде порушена кримінальна справа за ознаками злочину ”Державна зрада”, ”Диверсія”, ”Бездіяльність”. Жодна нормальна столиця світу не може собі уявити аби купувалось, щось у інозменого виробника! Це ганьба київської влади, яка ненавидить українців, тому і купує все у інозмених виробників, розвиваючи таким чином економіки інших країн. Якщо вітчизняні трамваї не відповідають вимогам, вимагайте від них цього.