Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ф-3484 (5676237)
Зареєстровано:14 Липня 2019
Тема звернення:Незручності для проживання мешканців від роботи закладів торгівлі та ресторанног
Відповідальний:Управління торгівлі та побуту [Фіоктістов Вадим Васильович], виконавець: Пікалов Денис Олександрович
Дата контролю:29 Липня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Під час вигрузки товару в магазині ”Фора” вул. Кирила Осьмака 1Б,перекривається одна смуга руху, щоб обійти потрібна вийти на проїджу частину, автомобілі що рухаються по вул. Осьмака виїджають на зустрічну смугу та не одноразову створювались аварійні ситуації!!