Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Д-12031 (5684779)
Зареєстровано:6 Серпня 2019
Тема звернення:Перевірка дозвільної документації, демонтаж воріт, огорожі, паркану, забору
Відповідальний:Відділ будівництва, архітектури та землекористування [в.о. Снопков Сергій Петрович], виконавець: Кривошей Валентина Теофілівна
Дата контролю:12 Серпня 2019
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

У відповідь на моє звернення від 18.07.2019 № Д-11697/1 яке надійшло від Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації повідомляю наступне:

1. Паркан який встановлений настоятелем храму начебто з благою метою, для відпочинку матерів з дітьми і тд., зроблено порушуючи земельне законодавство та закони України, оскільки парканом огороджена територія більша ніж надано в користування храму. Чи ”благий намір” виправдовує порушення закону ?

2. Оглядаючи місце встановлено, що дійсно було демонтовано одну секцію огорожі, але замість демонтованої секції огорожі вже навішані ворота та замок, тому немає ніякого вільного проходу вздовж берегової лінії озера.
Додаю фото.

Прошу привести дану територію до норм земельного та водного кодексу України. Розблокувати вільний прохід вздовж озера. В разі самовільного захоплення території громади району, подати позов до суду та представляти інтереси громади у суді.