Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-18523 (5684810)
Зареєстровано:6 Серпня 2019
Тема звернення:Питання нарахування плати за ЦО (розрахунки за ЦО)
Відповідальний:КК ”Центр комунального сервісу” [Науменко Дмитро Володимирович], виконавець: Щербина Андрій Анатолійович
Дата контролю:21 Серпня 2019
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

В черговий раз звертаюсь з наступним. У моїй квартирі № 91 по вул. Градинська, 3 в м. Києві встановлено лічильник теплової енергії. Однак, не дивлячись на це, а також на те, що батареї у квартирі відключено, мені починаючи з березня 2018 року з надуманих причин, безпідставно нараховано 3.303.20 грн. БОРГУ за тепло якого апріорі напалено не було. З цього приводу я неодноразово звертався до Центру надання комунального сервісу, розташованого по вул. Радунська, 18 в Києві (Деснянський район), та надав показники лічильника із повіркою лічильника. Однак, на неодноразові звернення ніякого реагування не відбувається.
Натомість присилаються відписки, а саме, що моє звернення: уважно розглянуто та опрацьовано в комунальному концерні «Центр комунального сервісу» (далі – Концерн).
За результатами розгляду повідомляємо.
З 01.05.2018 КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» набуло статус теплопостачальної організації, і відповідно, виконавця послуг з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води за наведеною у зверненні адресою.
Питання що стосуються нарахувань до 01.05.2018 повинні розглядатися безпосередньо ПАТ «КИЇВЕНЕРГО», яке проводило розрахунки із споживачами комунальних послуг.
Додатково інформуємо, що КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» не має повноважень щодо здійснення перерахунку за надані послуги з централізованого постачання гарячої води/ опалення до 01.05.2018, оскільки відповідно до договору про відступлення права вимоги (цесії) від 11.10.2018 № 602-18, Підприємство набуло право вимоги на заборгованість, яка виникла перед ПАТ «КИЇВЕНЕРГО».
Отже, оскільки питання порушене у Вашому зверненні стосується нарахувань, які проводилися ПАТ «КИЇВЕНЕРГО», а КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» не несе відповідальність за дії у період діяльності ПАТ «КИЇВЕНЕРГО», для отримання запитуваної інформації рекомендуємо звернутися безпосередньо до ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» за адресою: вул. Юрія Іллєнка (Мельникова), 31. Це що таке,це що за відповідь? Я звертаюсь до керівництва КМДА для ужиття відповідних заходів реагування з метою усунення проблеми, а не надання відповіді куди мені звертатись. Тому в черговий раз вимагаю силами КМДА вплинути на мою проблему та її усунення, оскільки звернення до комунальних центрів сервісу позитивного наслідку не принесло і навіть відповіді від них не надано. Тому чикаю на обгрунтовану відвовідь.