Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Я-4497 (5684892)
Зареєстровано:6 Серпня 2019
Тема звернення:Облаштування належного зовнішнього вигляду кабіни ліфту
Відповідальний:КП ”ЛІФТОВА СЛУЖБА” [Гаряга Олег Олександрович], виконавець: Орленко Світлана Олегівна
Дата контролю:21 Серпня 2019
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Прошу вжити заходів щодо заміни підлогового покриття в ліфті у під’їзді 1 на ЯКІСНИЙ матеріал.
Історія така. Прорваний лінолеум у ліфті на моє звернення замінили в травні. Замінили на якийсь непотріб з ”бульбашками” на поверхні, який за два тижні почав розлазитися. На моє звернення на 15-51 наприкінці червня я отримала 23 липня відписку, після повторної скарги сьогодні, 6 серпня, прийшов робітник і почав замінювати дране покриття на ТАКЕ САМе за якістю! На моє зауваження сказав, що такого покриття (автомобільний лінолеум Алекс, якщо вірити наданій мені довідці у відповідь на попередню скаргу) є ще три рулони. Тож іще багатьом будинкам пощастить!
За порадою робітника я поспілкувалася з майстром Олександром Володимировичам Діденком з КП ”Керуюча компанія Шевченківського району”. Він сказав, що іншого лінолеуму немає, і що це лінолеум саме для ліфтів (що, як зазначено вище, не є правдою).Телефону директора КП не дав і бажання конструктивно вирішувати проблему не виявив.
Непотріб у ліфті сьогодні постелили. тільки іншим боком - ворсом догори. Тепер його ні помити, ні підмести буде.
Тому Я ВИМАГАЮ на ЗАМІНІ МАТЕРІАЛУ на ПРИДАТНИЙ САМЕ ДЛЯ ПІДЛОГИ в ЛІФТАХ.
Я розумію, що в керуючій компанії працюють не найкращі економісти. Але робітник приходив уже двічі, цього непотребу вже витрачено два шматки (і це ще не кінець!). Компанія втрачає час на реагування на мої (і, мабуть, і інших мешканців) скарги. В чому економія? Це те саме, що шити чоловічий костюм із паперу і доводити, що все так і має бути...
Наступна скарга буде в Антимонопольний комітет і в Мінрегіон, якщо у керуючій компанії не отямляться.