Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-18554 (5685213)
Зареєстровано:7 Серпня 2019
Тема звернення:Питання нарахування плати за ЦО (розрахунки за ЦО)
Відповідальний:Район теплових мереж ”Центр” [Бінд Вячеслав Євгенович]
Дата контролю:22 Серпня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Я хочу отримати роз’яснення стосовно розрахунків і надання послуг мені КП”Київтеплоенерго”, з таких питань:
1. Що я маю робити, коли в квартирі за адресою м.Київ, вул. Франка б.9 кв.25 в опалювальний сезон буде +12 град, як було минулого року?
2. Хто і яким чином може допомогти мені отримати температуру в опалювальний сезон +20 град.?
3. Чи маю я сплачувати рахунки, як було минулого року за послугу опалення, в повному обсязі (а саме будо до 2000грн/міс) якщо батареї холодні і в приміщенні +12 град.?
4. В серпні знову будуть випробувати свої тепломережі КП ”Київтеплоенего”. В 2017 році в серпні квартирі стояв пар, температура була +40 град, по стінах і стелі пішла пліснява та все повело (в мене є акт ЖЕКу), а в 2018 році було те саме, але ще утворився провал перед підїздом, який закидали гравіем та поклали якусь криву плиту, добре не відремонтували провал, бо для чого, в цьому році знову буде те саме. Ні одна аварійна служба району , ні КМДА, ні поліція на це вже не реагують. Куди звератись з метою дієвого реагування?
5. Якщо неможливо відключити мою квартиру від централізованого опалення, а самої послуги опалення я не отримую, що треба зробити, щоб не сплачувати рахунки за тепло, якого я не маю.
Додаю відповіді КМДА, КП ”Київтеплоененго” та Мінрегіонрозвитку, фото температури взимку всі вони ні про що.
Крім того, нагадую, що 1 травня 2019р.набули чинності зміни до Закону «Про житлово-комунальне господарство». Аби привести нормативно-правову базу у відповідність до закону, Мінрегіонбуд розробив проект наказу, що регламентує реалізацію можливості споживачів відключення від систем централізованого опалення (ЦО) та гарячого водопостачання (ГВП). Але мені посилаються у відповіді на наказ Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 22.11.2005 № 4. !