Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-19188 (5685349)
Зареєстровано:7 Серпня 2019
Тема звернення:Розміщення паркувальних майданчиків
Відповідальний:Начальник управління ЖКГ [в.о. БЯЛКОВСЬКИЙ Володимир Вікторович], виконавець: Сидорчук А.Ю..
Дата контролю:26 Серпня 2019
Статус:Потребує додаткового фінансування
 
Текст звернення

Доброго дня.

До Вас звертаються власники автотранспортних засобів і по сумісництву мешканці будинку № 25 по вул. Уманська.

Нещодавно в нашому дворі було виконано роботи по заміні асфальтного покриття ( реконструкція міждомового проїзду) з повною його заміною.
На теперешній час хоча і мляво, але все ж таки виконуються роботи з повної реконструції прибудинкового паркувального майданчика, щоправда абсолютно без урахувань потреб мешканціів будинку і власників авто, що користуються даним майданчиком.

Майстри, що виконують роботи на свій розсуд намагаються змінити місце заїзду на майданчик і нажаль не дослухаються до прохань громади двору, що в кінцевому підсумку автоматично вплине на кількість пркомісць на майданчику і призведе до їх скорочення з 11 (одинадцяти) до 7 (сіми), а також унеможливить паркування великогабаритного транспорту що виконуватиме розвантаження - завантаження, паркуання швидкої допомоги, та інших приватних і муниціпальних транспортних засобів.

Погодьтеся, але скорочення чотрирьох паркомісць в місті де і так існує дуже велика проблема з паркуванням це безвідповідально і халатно, а також дуже неповажно стосовно громади двору.

Звичайно, ми як мешканці і користувачі дуже вдячні за ту опіку і роботу, що було виконано і виконується для нас комунальними структурами району та міста, але дуже просимо Вас дослухатися і до наших потреб і сподіваємося ці роботи вочевидь виконуються для того аби полібшити благоустрій нашого двору і відповідно покращити нам життя, а не для банального освоєння коштів, ?!

Просимо Вас дослухатися до потреби громади і урахувати все вищезазначене.
Залишити заїзд на парковку на старому місці що дозволить зберегти існуючу кільлькість паркомісць (11 одинадцять) на відміну від 7 (сіми) що буде у підсумку після зміни розташування заїзду.

Схема старого і оновленого майданчику додається ( у вкладенні).

Щиро дякуємо за розуміння і сподіваємося на позитивне вирішення даного питання.

З повагою громада будинку !