Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-23592 (5685370)
Зареєстровано:7 Серпня 2019
Тема звернення:Ремонт/демонтаж/фарбування елементів дитячого майданчику
Відповідальний:ЖЕД - 106 [в.о. Сидоренко Леся Петрівна], виконавець: Кравчук Лідія Дмитрівна
Дата контролю:22 Серпня 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Відповідь на моє звернення С-23131 від 24 липня 2019р мене особисто обурила. А саме: ”Ваше звернення, яке надійшло до КБУ «Контактний центр міста Києва» від 24.07.2019 року за № С-23131/1, щодо демонтажу дитячого майданчику по вул. П. Потєхіна 12, розглянуто уважно розглянуто та опрацьовано ЖЕД 106.
В межах компетенції повідомляємо наступне, згідно громадського проекту № 661 «Сучасний дитячий ігровий майданчик у кожен двір», та за результатами проведених державних за купівель, на даний час проводяться роботи по заміні дитячого майданчику за вищевказаною адресою підрядною організацією ТОВ «ДІО СПОРТ». Терміни виконання робіт червень – листопад 2019 року.
Що до вивозу демонтованих елементів, то ініціативною групою будинку по вул. П. Потєхіна 12, було прийнято рішення, що після закінчення робіт по встановленню нового дитячого майданчику підрядниками, старі, придатні до експлуатації елементи дитячого майданчику, будуть встановленні на вільні місця самими мешканцями.
Просимо вибачення за незручності.
Начальник ЖЕД Лідія КРАВЧУК”
Це виходить, що на початку липня треба було все зруйнувати, щоб в листопаді поставити нове??? А влітку хай діти травмуються??? Це порушення прав дітей!!! Чекаю на невідкладне вирішення цієї проблеми.