Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Т-9220 (5685411)
Зареєстровано:7 Серпня 2019
Тема звернення:Коливання напруги
Відповідальний:Район електричних мереж ”Лівобережний” [Фоменко Олександр Валерійович]
Дата контролю:22 Серпня 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

У багатоквартирному житловому будинку №7 по вулиці Григорія Ващенка, який перебуває в обслуговуванні ТОВ Фірма “Компас” склалась аварійна ситуація внутрішньобудинкової електромережі. На протязі червня та липня 2019 до квартир мешканців будинку подається велика перенапруга (понад 390 Вт).
Так 01.07. 2019 в зазначеному будинку склалась аварійна ситуація, а саме перевищення напруги понад 380 Вт., в ході якої почалось задимлення в помешканнях квартир та з метою уникнення тяжких наслідків були повідомлені підрозділи Дарницького районного управління ГУ ДСНС України в м. Києві та працівники Головного управління Національної поліції у місті Києві. На звернення до ТОВ Фірма “Компас”, зі слів останніх повідомлено що аварія склалась внаслідок крадіжки частин електромережі, хоч пошкоджень замків та самих дверей електрощитової були відсутні і знаходились в справному стані, що зафіксовано в протоколі огляду працівниками поліції.
Після зазначеної події 07.08.2019 у будинку знову склалась подібна аварійна ситуація, тільки перевищення напруги вже понад 400 Вт..
На письмові звернення до керівництва ТОВ Фірма “Компас”, останні не реагують та спеціалісти які відповідальні за технічний стан внутрішньобудинкової електромережі та забезпечення надійної передачі електричної енергії в будинку відсутні.
Враховуючи те що обслуговуюча компанія ТОВ Фірма “Компас” відмовляється підтримувати належний технічний стан внутрішньобудинкової електромережі та забезпечення надійної передачі електричної енергії з дотриманням показників якості у квартири фізичних осіб по внутрішньо будинкових електромережах зазначені аварійні ситуації можуть призвести до тяжких наслідків, а саме пожеж, ураження електричним струмом, виходу з ладу електроприладів просимо Вас сприяти у захисті нашого життя та безпеки.