Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:У-1410 (5685433)
Зареєстровано:7 Серпня 2019
Тема звернення:Відновлення роботи телефонної лінії
Відповідальний:Департамент інформаційно-комунікаційних технологій [Давтян Дмитро Олександрович], виконавець: Назаров Юрій Леонідович
Дата контролю:22 Серпня 2019
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Просимо надати допомогу у вирішенні питання, що до порушення ПАТ «Укртелеком» Договору надання послуг телефонного зв’язку (Умови та порядок надання телекомунікаційних послуг ПАТ «Укртелеком»). А саме пунктів:
4.4. Укртелеком зобов’язаний:
4.4.15. Приймати та вести облік заявок/звернень споживачів про пошкодження телекомунікаційної мережі за визначеними номерами телефонів та усувати ці пошкодження протягом однієї доби із зафіксованого моменту подання Абонентом заявки щодо пошкодження телекомунікаційної мережі, яке унеможливило доступ споживача до Послуги або знизило до неприпустимих значень показники якості телекомунікаційної послуги.
З березня 2019 року не працюють телефони 044-5408598, 044-5408610 та інші в даному будинку.
На сьогодні 07 травня 2019 ремонтні роботи не виконані. Телефонні лінії НЕ ПРАЦЮЮТЬ! Автовідповідач ремонтної служби Укртелекому надає інформацію, що на сьогодні 07 травня 2019 ведуться ремонтні роботи. Термін виконання ремонтних робіт не надається!!!
Просимо допомогти отримати відповідь від ПАТ «Укртелеком» на наступні запитання:
1. Коли будуть завершені ремонтні роботи??? Ремонт пошкодженої лінії аж ніяк НЕ МОЖЕ і НЕ ПОВИНЕН ТРИВАТИ МІСЯЦЯМИ!!!
2. На якій підставі Укртелеком залишає своїх абонентів (серед яких багато літніх, самотніх та хворих людей) без телефонного зв’язку протягом такого тривалого часу, порушуючи всі свої можливі і неможливі зобов’язання та умови Договору надання послуги телефонного зв’язку???