Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-38854 (5685550)
Зареєстровано:8 Серпня 2019
Тема звернення:Питання нарахування плати за ЦО (розрахунки за ЦО)
Відповідальний:КК ”Центр комунального сервісу” [Науменко Дмитро Володимирович], виконавець: Щербина Андрій Анатолійович
Дата контролю:23 Серпня 2019
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Доброго дня! в будинку 40/11 по вулиці Оноре де Бальзака встановлено прилад обліку теплової енергії. Проте, опалювальний сезон 2018-2019 мешканці платили згідно діючих тарифів. Показники приладу не були враховані. Київтеплоенерго на наше зверненні відповів, що ”...прилад перебуває в неробочому стані ... Відновити роботу засобу обліку опалення планується на початку 2019р.” (копію додаю).
- На якій підставі, хто вирішив що прилад в неробочому стані? Комісійного обстеження приладу не проводилось. Мешканці не залучались до обстеження! Мешканці провели самостійне обстеження приладу, прилад працював, дефектів не було виявлено!
- мешканці мали борги за опалення тому, що КП вигідно отримувати оплату по тарифу. Вартість опалення згідно тарифу у двічі перевищує вартість згідно лічильника. Мешканці мають можливість порівняти, оскільки 2017-2018 сезон платили згідно лічильника.

Просимо:
- відновити розрахунок за опалення згідно приладу обліку теплової енергії до початку опалювального сезону 2019-2020.
- у разі проведення обстеження приладу повідомити мене за 14 календарних днів з метою організації участі мешканців. в комісійне обстеження запросити незалежного кваліфіковано спеціаліста.
- у разі проведення обстеження комісією та підтвердження не робочого стану приладу - здійснити його заміну до початку опалювального сезону 2019.

бажаємо платити за те, що спожили!
дякую!