Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-18567 (5685575)
Зареєстровано:8 Серпня 2019
Тема звернення:Виготовлення, продаж та вживання наркотичних речовин в житлових будинках
Відповідальний:ЖЕД - 901 (Залізничне) [в.о. БЯЛКОВСЬКИЙ Володимир Вікторович], виконавець: Гавриленко Е. А.
Дата контролю:23 Серпня 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Повторне звернення до Солом’янського управління поліції Головного Управління Національної поліції в м. Києві
Начальнику управління поліції Василенко П.Ю.

Суть: за адресою Чоколівський бульвар, будинок 14 (зокрема на третьому поверсі), спостерігається активність наркоманів (фотографії додаються).

Заява: відповідно до Закону України «Про звернення громадян» та згідно з повноваженнями Національної поліції, прошу протягом 30 днів здійснити 4 профілактичні перевірки поверхів та горища зазначеного будинку, зокрема у вечірній час, з метою попередження злочинів, пов’язаних з незаконною торгівлею наркотичними речовинами та їх вживанням.

Згідно з пунктами 1-2 статті 30 «Види поліцейських заходів» Закону України «Про національну поліцію»: «Поліція для виконання покладених на неї завдань вживає заходів реагування на правопорушення, визначені Кодексом України про адміністративні правопорушення та Кримінальним процесуальним кодексом України, на підставі та в порядку, визначених законом. Поліція для охорони прав і свобод людини, запобігання загрозам публічній безпеці і порядку або припинення їх порушення також застосовує в межах своєї компетенції поліцейські ПРЕВЕНТИВНІ заходи та заходи примусу, визначені цим Законом».

Чекаю на вирішення ситуації. У разі, якщо внаслідок бездіяльності Нацполіції громадянам буде нанесена шкода, залишаю за собою право вживати додаткових заходів, зокрема за статтею 367 «Службова недбалість» Кримінального кодексу України.

З повагою,
Михайло Марченко