Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-18576 (5685669)
Зареєстровано:8 Серпня 2019
Тема звернення:Ремонт під’їзду
Відповідальний:ЖЕД - 901 (Залізничне) [в.о. БЯЛКОВСЬКИЙ Володимир Вікторович], виконавець: Гонза А. М.
Дата контролю:23 Серпня 2019
Статус:Потребує додаткового фінансування
 
Текст звернення

Звернення до КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва»
Директору Радику В.І.

Суть: згідно з направленням Національної поліції звертаюся до вас з наступного приводу. За адресою Чоколівський бульвар, будинок 14, задокументована активність наркоманів. Зібрана групою мешканців інформація передана до Нацполіції (фотографії додаються).

Заява: з метою усунення злочинів та на підставі заходів, запропонованих Нацполіцією, прошу Керуючу компанію оперативно закрити (зацементувати) на третьому поверсі усі отвори та щілини, зокрема у напівпрозорих блоках, оскільки це місця, де зберігаються залишки наркотичних речовин та шприци для їх вживання. Необхідно також перевірити стіну з напівпрозорих блоків на всіх поверхах, щоб упевнитися, що відсутні проблеми зі стійкістю стіни – адже в стіні багато розбитих блоків.
Національна поліція в межах власної компетенції має перевірити заходи, вжиті Керуючою компанією, відвідавши зазначений будинок.

Чекаю на вирішення ситуації. Якщо внаслідок протиправної бездіяльності Керуючої компанії громадянам буде нанесена шкода, залишаю за собою право вживати додаткових заходів, зокрема за статтею 367 «Службова недбалість» Кримінального кодексу України.

З повагою,
Михайло Марченко