Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-38876 (5685790)
Зареєстровано:8 Серпня 2019
Тема звернення:Пропозиції та зауваження щодо налагодження роботи ЖКГ
Відповідальний:КП «Керуюча компанія» (Святошинська РДА) [в.о. Пилипчук Сергій Іванович], виконавець: Григоренко Василь Васильович
Дата контролю:22 Серпня 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Згідно документу, розташованному на вашому сайті у розділі ”Мій будинок” у 2018 році на мій будинок було витрачено приблизно 2 млн грн.
Але ці гроші витрачені, скоріше за все неправомірно, і зараз поясню чому:

2 Пункт ”Прибирання сходових клітин” з витратами 207 тис грн.
У нашому будинку сходові клітини не прибираються взагалі, ними користуються 1-2 рази на рік, і сміття звідти прибирається безкоштовно жителями дому.

9 пункт Обслуговування димовентиляційних каналів з витратами 16 тис грн.
Останні 3 роки вентиляція не працює взагалі, усі запахи залишаються у квартирах, інколи з вентиляції іде сморід, але повітря не виводиться і не очищується взагалі, тобто канали ці не працюють взагалі, куди йдуть гроші з цього пункту - не ясно. (підкреслюю - 3 роки не працює вентиляція)

16 та 17 пункти Технічне обслуговування ліфтів та Поточний ремонт
У нас постійно ламаються ліфти, і на заміну та ремонт цих ліфтів люди усім під’їздом скидуються грошима. Куди йдуть 102 тис грн ніби на ”технічне обслуговування” не зрозуміло, бо усі заміни і ремонти роблять жителі будинку.

Це ж саме стосується пункту ”поточний ремонт” з витратами 284 тис грн.
Не зрозуміло який саме ремонт, на що витрачаються гроші, бо увесь ремонт і будинку і під’їздів виконується жителями будинку, які скидуються грошима, самі організовують це і ремонтують, причому взагалі повністю на своїй ініціативі.

Це з очевидних витрат. Прошу перевірити інформацію та зробити висновки.