Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-16602 (5685979)
Зареєстровано:8 Серпня 2019
Тема звернення:Ремонт дахів
Відповідальний:ЖЕД - 906 (Індустріальне) [в.о. БЯЛКОВСЬКИЙ Володимир Вікторович], виконавець: Святецька Л. В.
Дата контролю:23 Серпня 2019
Статус:Потребує додаткового фінансування
 
Текст звернення

В будинку по вулиці Гарматна 57, особливо над першим під’їздом аварійний стан покрівлі. В квартирах на останніх поверхах першого під’їзду продікає стеля, з’явилися руді плями та тріщини. Окрім того через протікання покрівлі , зокрема в моїй квартирі номер 21, по углах бокової кімнати постійно проявляються мокрі плями та цвіте стеля та стіни від сирості, протікає вода навіть мені на вікно через утплючач, який я поклала на зовнішні стіни за власний кошт. Тим самим завдається шкода моєму майну та здоров’ю моєму та моєї родини, оскільки я і моя дитина - алергики, ми задихаємося від цвілі, яка постійно поширюється у нас в кімнаті. Покрівля у нас НЕ полога, рівна, без техповерху.тому маючи протікання та сирість, взимку ще дуже промерзає- від чого перебування в квартирі стає дуже проблематичним.
Окрім того, над сходами в першому під’їзді стеля вже протікає ще з 2016 року, обвалюється штукатурка, плями, аж капає зі стелі вода, яка вже проїла стелю аж до арматури в бетоні. Якось шмат бетону впав біля мого чоловіка, майже по голові. Тобто стеля падає, загрожуючи мешканцям подальшим руйнуванням.
Неоднократно мною направлялися скарги та прохання до ЖЕД 906 комунального підприємства Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом рай м. Києва.АЛе все без результатів.
Так, у нас було проведено косметичний ремонт в 2019 стелі в підїзді - зашпаклевані діри в стелі та побілено. Але, буквально через неділю, мокрі плями знову проявилися і знову почало капати. Тобто був зроблений косметичний ремонт зсередини, тоді коли причина протікання не була усунута! ТОму в зв’язку з чим також хотілося б ініціювати перевірку цього факту - щодо доцільності використання в такий спосіб місцеві кошти громадян, - вбачаючи в цьому розтрату та нецільове використання коштів громади.
Я та мій чоловік писали з цього приводу до 1551 (заява Г-4627 від16.02.16, заява Г-33755 від14.12.17, заява Г-3136 від 08.02.17, заява Г-4039 від 19.02.17 - з фото) - наші заяви направлялися до ЖЕД 906 комун підприємства Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом рай.
На всі наші заяви ми отримували відповідь, що капітальний ремонт покрівлі не є складовою частиною переліку послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, визначених постановою Кабінету Міністрів України, а тому виконується за рахунок додаткового фінансування з міського бюджету.
Прошу розглянути мою заяву та здійснити відповідні дії щодо зясування використання коштів громади, а також прошу відремонтувати дах