Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-19229 (5686063)
Зареєстровано:8 Серпня 2019
Тема звернення:Перерахунок, нарахування плати та боргу за вивіз сміття
Відповідальний:КК ”Центр комунального сервісу” [Науменко Дмитро Володимирович], виконавець: Щербина Андрій Анатолійович
Дата контролю:23 Серпня 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Доброго дня.
Я подала до ЦКС Оболонського району (вул. Автозаводська ) заяву на перерахунок плати за вивезення сміття у звязку з відсутністю одного зареєстрованого мешканця, оскільки він проживає за іншою адресою (про що додала відповідну довідку до заяви). Мені було письмово відмовлено в перерахунку, оскільки я не надала копії паспортів, ІПН та права власності на квартири. Але на офіційному сатй написаний наступний список необхідного для перерахунку : 1. документ, що підтверджує право на здійснення перерахунку (копії документу, що підтверджує пільгу, документ, що підтверджує відсутність особи за місцем реєстрації понад 30 календарних днів: довідка з місця тимчасового проживання, роботи, лікування, навчання, проходження військової служби чи відбування покарання)*;
2. паспорт або документ, що його замінює (всі заповнені особи)/паспорт з безконтактним електронним носієм, обидві сторони, та витяг з Єдиного демографічного реєстру реєстрації місця проживання та ідентифікаційний код;
3. документ на право власності житловим приміщенням/квартири та/або витяг з реєстру речових прав дати видачі якого не повинна бути пізнішою ніж 30 календарних днів до дня звернення.
Тобто в мене не мали права вимагати копії всіх цих документів, а я просто мала показати оригінали працівникові ЦКС?! На основі чого в мене вимагають копії всих цих документів. що є фактично моєю особистою інформацією.
Прошу розібратися і надати вичерпну відповідь: куди я маю тепер звертатися, в якому офіційному документі прописаний список документів,які я маю надати для перерахунку за вивезення сміття (хотілося б ознайомитися з постановою чи рішенням чи т.п.).
Можливо мені відмовили в перерахунку неправомірно, тоді куди я маю скаржитися і звертатися. Оскільки я прагну вчасно сплачувати за надані послуги, прошу надати відповідь.