Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ш-9379 (5686140)
Зареєстровано:9 Серпня 2019
Тема звернення:Відсутність ГВП
Відповідальний:Район теплових мереж ”Святошино” [Бінд Вячеслав Євгенович]
Дата контролю:26 Серпня 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

На даний час за моєю адресою вже 3 місяці відсуне гаряче водопостачання. Спочатку було заявлено що у зв’язку з гідравлічними випробовуваннями гарячої води не буде до 28 травня, потім строки перенесено на 3 червня, потім на 8 червня. 21.06.2019р у диспетчерській Солом’янської РДА відповідали, що гаряча вода є, про те температура води не піднімалась вище 30 градусів. Це тривало кіька днів. Потім гарячу влоу перекрили зовсім під приводом ремонту в приміщенні цокольного поверху і вже скоро місяць, як гарячої води немає зовсім. Спочатку в диспетчерській розповідали, що ремонтують теплотрасу по вул. Борщагівській, наразі ж і на сайті 1557.kyiv.ua, і в диспетчерській відповідь одна:. На сайті 1557.kyiv.ua Київської міської державної адміністрації вказано що ”На даний час за вашою адресою Виборзька вул. 34/36 можлива відсутність гарячого водопостачання. Причина відсутності уточнюється.”. Станом на 8 серпня гарячої води немає, з гарячого крана не тече ніяка вода взагалі..
У зв’язку із зазначеним вище прошу:

1. Розглянути дії відповідальних посадових осіб які не проводять вчасно аварійно-відновлювальні роботи та притягти їх до відповідальності в установленому законодавством порядку.
2. Згідно ЗАКОНУ УКРАЇНИ Про житлово-комунальні послуги Стаття 8, розділ 2, пункт 7 - виплатити мені штраф за перевищення встановлених строків проведення аварійно-відновних робіт у розмірі, визначеному законодавством.
3. Згідно ЗАКОНУ УКРАЇНИ Про житлово-комунальні послуги Стаття 8, розділ 2, пункт 6 - вжити заходів до відновлення надання послуг у строки, встановлені законодавством;

Про результати розгляду звернення прошу повідомити мене в встановлений законодавством строк та спосіб.