Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-18606 (5686172)
Зареєстровано:9 Серпня 2019
Тема звернення:Незручності для проживання мешканців від роботи закладів торгівлі та ресторанног
Відповідальний:ВОП ”Софіївка” [Гаряга Олег Олександрович], виконавець: Лапада Володимир Андрійович
Дата контролю:26 Серпня 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

ЗАБРУДНЕННЯ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ШКІДЛИВИМИ РЕЧОВИНАМИ

УПРАВИТЕЛЮ БУДИНКУ від співвласників буд. 31 по бул. Шевченка
ВОП ”Ярославська”, Ковтун С. О.

КОЛЕКТИВНА СКАРГА

Солдатенку Л.О. в будинку-пам’ятці архітектури 31 по бульвару Шевченка належить у праві власності половина першого поверху – 2 квартири. Ці квартири Солдатенко Л.О. переобладнав у 2017 році під ресторан швидкого харчування: на території двух квартир зараз розташований ресторан швидкого харчування Berliner Döner, а у дворі – у його прибудованій впритул до будинку-пам’ятки кухні – ресторан мобільного харчування.
Протягом дуже тривалого періоду (майже два роки) ми потерпаємо від викидів шкідливих речовин господарської діяльності Солдатенка Л.О. та його орендатора Сизовенко О. І. (”БЕРЛІНЕР ЮА”, Код ЄДРПОУ 41483054).
Всі можливі неприємні запахи з кухні з раннього ранку до пізнього вечора не дають можливості нам відкрити вікна, балкони. Також все це потрапляє до наших квартир через вентиляційні канали будинку.
Таким чином, весь будинок, в якому живуть маленькі діти, алергіки, пенсіонери, - дихають канцерогенами, чадним газом, і т.д.
Ми звертались до Солдатенка Л.О. та його орендатора Сизовенко О. І. з колективним листом від 19.07.2019р. з вимогою у найкоротший термін вжити всіх можливих заходів щодо усунення небезпеки для здоров’я всіх мешканців будинку: 1) припинити викид продуктів згорання через вікна кухні у двір будинку; 2) звільнити й очистити вентиляційні канали будинку від викидів продукту згорання.
Але співвласник Солдатенко Л.О. нас проігнорував, заходів не вжив, заявив, що витяжка працює.
Відповідно до Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища» діяльність, що перешкоджає здійсненню права громадян на безпечне навколишнє природне середовище та інших їх екологічних прав, підлягає припиненню в порядку, встановленому цим Законом та іншим законодавством України.

ПРОСИМО:

1. Припинити господарську діяльність Солдатенка Л. О. (ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВС», Код ЄДРПОУ 23520570) та його орендатора Сизовенко О. І. (”БЕРЛІНЕР ЮА”, Код ЄДРПОУ 41483054) до моменту усунення викидів шкідливих речовин у навколишнє середовище.
2. Виконати наші вимоги і усунути викиди шкідливих речовин у навколишнє середовище.
3. Звільнити двір житлового будинку від машин, персоналу та господарської діяльності Солдатенка Л. О.

Співвласники буд. 31 по бул. Т. Шевченка