Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-18609 (5686223)
Зареєстровано:9 Серпня 2019
Тема звернення:Забруднення повітря від роботи виробничих підприємств (заводів, фабрик)
Відповідальний:ВОП ”Софіївка” [Гаряга Олег Олександрович], виконавець: Лапада Володимир Андрійович
Дата контролю:26 Серпня 2019
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

ЗАБРУДНЕННЯ ШКІДЛИВИМИ РЕЧОВИНАМИ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА - ЦЕ НЕ НЕЗРУЧНОСТІ ДЛЯ ПРОЖИВАННЯ МЕШКАНЦІВ ВІД РОБОТИ ФАБРИКИ-КУХНІ! ЦЕ - ЕКОЛОГІЧНА НЕБЕЗПЕКА ДЛЯ ВСІХ!

Управителю будинку ВОП ”Софіївка”, Ковтун С.О. від співвласників будинку 31 по бульвару Тараса Шевченка

КОЛЕКТИВНА СКАРГА

Солдатенку Л.О. в будинку-пам’ятці архітектури 31 по бульвару Шевченка належить у праві власності половина першого поверху – 2 квартири. Ці квартири Солдатенко Л.О. переобладнав у 2017 році під ресторан швидкого харчу-вання: на території двух квартир зараз розташований ресторан швидкого харчування Berliner Döner, а у дворі – у його прибудованій впритул до будинку-пам’ятки кухні – ФАБРИКА-КУХНЯ.
Протягом дуже тривалого періоду (майже два роки) ми потерпаємо від викидів ШКІДЛИВИХ речовин господарської діяльності Солдатенка Л.О. та його орендатора Сизовенко О. І. (”БЕРЛІНЕР ЮА”).
Всі можливі неприємні запахи з кухні з раннього ранку до пізнього вечора не дають можливості нам відкрити вікна, балкони. Також все це потрапляє до наших квартир через вентиляційні канали будинку.
Таким чином, весь будинок, в якому живуть маленькі діти, алергіки, пенсіонери, - дихають канцерогенами, чадним газом, і т.д.
Ми звертались до Солдатенка Л.О. та його орендатора Сизовенко О. І. з колективним листом 19.07.2019р. з вимогою у найкоротший термін вжити всіх можливих заходів щодо усунення небезпеки для здоров’я всіх мешканців будинку: 1) припинити викид продуктів згорання через вікна кухні у двір будинку; 2) звільнити й очистити вентиляційні канали будинку від викидів продукту згорання, 3) ЗАКРИТИ ВІКНА І ДВЕРІ КУХНІ.
Але співвласник Солдатенко Л.О. нас проігнорував, заходів не вжив, заявив, що витяжка працює.
Відповідно до Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища» діяльність, що перешкоджає здійсненню права громадян на безпечне навколишнє природне середовище та інших їх екологічних прав, підлягає припиненню в порядку, встановленому цим Законом та іншим законодавством України.

ПРОСИМО:

1. Припинити господарську діяльність Солдатенка Л. О. (ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВС») та його орендатора Сизовенко О. І. (”БЕРЛІНЕР ЮА”) до моменту усунення викидів ШКІДЛИВИХ речовин у навколишнє середовище.
2. Виконати наші вимоги і усунути викиди шкідливих речовин у навколишнє середовище.
3. Звільнити двір житлового будинку від машин, персоналу та ФАБРИКИ-КУХНІ Солдатенка Л.О.

Співвласники буд. 31 по бул. Шевченка