Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Д-12110 (5686241)
Зареєстровано:9 Серпня 2019
Тема звернення:Голів ОСББ, ЖБК, та ін.
Відповідальний:Управління житлово-комунального господарства [в.о. Сидоренко Леся Петрівна], виконавець: Мостова Лариса Павлівна
Дата контролю:26 Серпня 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

А К КОМУ ОБРАЩАТЬСЯ ТО? КТО КРАЙНИЙ В ДОМЕ МОЁМ? МОЖЕТ БЫТЬ Я?
28 Липня 2019
Д-11873
Голів ОСББ, ЖБК, та ін.
сообщить реквизиты балансоудержателя
ОСКІЛЬКИ МІЖ МЕШКАНЦЯМИ ЗАЗНАЧЕНОЇ КВАРТИРИ ТА ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКИ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ», ТОВ «КИЇВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ» ДОГОВІРНІ ВІДНОСИНИ ВІДСУТНІ.
З ПРИВОДУ НАРАХУВАННЯ ЗА ПОСЛУГУ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ ТА ВСТАНОВЛЕННЯ ЗАМІНИ ПОВІРКИ ТА ПРИЙНЯТТЯ НА ОБЛІК ЛІЧИЛЬНИКА ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ ПРОПОНУЄМО ЗВЕРТАТИСЬ ДО БАЛАНСОУТРИМУВАЧА БУДИНКУ.

Відповідальний: Управління житлово-комунального господарства [Настасенко Олександр Григорович], виконавець: Мостова Лариса Павлівна
Дата контролю: 12 Серпня 2019
Статус: Роз’яснено по суті порушеного питання

Відповідь
Дідур Олександр Олександрович
вул. Іртишська,20 кв.27
03028, м. Київ
002334108@mail.gov.ua
Директорові КБУ
«Контактний центр
міста Києва» (15-51)
Л. ЖУКОВІЙ
Шановний Олександре Олександровичу !
Ваше звернення, що надійшло до КБУ «Контактний центр міста Києва» від 28.07.2019 за № Д-11873/1, в частині піднятих питань, було уважно розглянуто та опрацьовано Голосіївською районною в місті Києві державною адміністрацією
Відповідно до статті 19 Конституції України, яка передбачає, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України, повідомляємо наступне.
Житловий будинок № 20 на вул. Іртишська не перебуває у комунальній власності територіальної громади. м. Києва. не належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва, не переданий до сфери управління Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації, є новобудовою, збудований за кошти інвесторів (власників квартир та нежитлових приміщень) і перебуває на обслуговуванні ОК «ЖБК «Єнісейська садиба».
Більш детальну інформацію Ви маєте можливість отримати звернувшись безпосередньо до обслуговуючої організації ОК «ЖБК «Єнісейська садиба» за адресою: 03028, м. Київ, вул. Іртишська,20.
З повагою
Заступник головиАнатолій БАГАН
Лариса Мостова
Сергій Дишкант 281-60-16