Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Д-12134 (5686276)
Зареєстровано:9 Серпня 2019
Тема звернення:Працевлаштування громадян
Відповідальний:Департамент соціальної політики [Хонда Марина Петрівна], виконавець: Крикунов Юрій Володимирович
Дата контролю:26 Серпня 2019
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

ТРЕБУЮ УСЛОВИЙ КАК В ИЗРАЕЛЕ
Кадровий підрядник забезпечує відповідне розміщення працівника, якого він працевлаштовує (місце для сну розміром щонайменше 4 квадратні метри для кожного працівника у кімнаті не більше шести осіб у приміщенні, особиста шафа та ліжко для кожного працівника, опалення та вентиляція, світло та електричні розетки у кожній кімнаті, холодна та гаряча вода в умивальних кімнатах, кухня та душ, раковини, лічильники, кухонні шафи, плита, холодильник, стіл та стільці, пральна машина, вогнегасник.
Кадровий підрядник може відраховувати місячну суму, яка не перевищує 568,68 нових ізраїльських шекелів, із заробітної плати працівника за розміщення та відповідні витрати. Ця сума залежить від географічної місцевості в Ізраїлі, де працівник проживає, та щороку оновлюється.
Кадровий підрядник зобов’язаний забезпечити працівника, якого він працевлаштовує, приватним медичним страхуванням на період зайнятості.
Він має надати стислу інформацію щодо страхового полісу мовою, яку розуміє працівник. Страховий підрядник може відраховувати щомісячно суму, яка не перевищує 136 нових ізраїльських шекелів із заробітної плати для покриття частини вартості медичного страхування. Медичне страхування не покриває вже наявні медичні захворювання працівника.
Українські працівники, працевлаштовані в Ізраїлі, мають такі самі права та обов’язки, як і ізраїльські працівники, відповідно до ізраїльського законодавства, зокрема оплачувані відпустки та лікарняні, рівний захист за законом та безпечні умови праці. Також працівник є захищеним законодавством про соціальне забезпечення у разі нещасних випадків на виробництві або банкрутства роботодавця.
В рамках реалізації двосторонньої Угоди для проведення широких інформаційних кампаній щодо можливості працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці Держави Ізраїль та інформаційної діяльності, комунікації та логістики, ізраїльською стороною залучено некомерційну організацію Громадську організацію «Велика ідея» (далі – некомерційна організація). Для надання інформаційно-консультаційних послуг про умови участі в програмі некомерційною організацією забезпечено роботу інформаційної лінії за телефонами (099) 202-55-88, (093) 202-55-88, (097) 202-55-88.
З повагою
В. о. директора Департаменту Світлана УСТИМЕНКО

Вікторія Силенко
Юлія Романченко 404 82 80