Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Л-11567 (5686473)
Зареєстровано:9 Серпня 2019
Тема звернення:Павільйонами очікування на автобусній зупинці
Відповідальний:КП ”Київпастранс” [в.о. Шпильовий Іван Федорович], виконавець: Левченко Дмитро Валентинович
Дата контролю:26 Серпня 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Доброго дня!
Мене непокоїть незадовільний стан зупинки ”Універсам”, що розташована на проспекті Маяковського, а саме відсутність там зупинки як такої. Під зупинкою я маю на увазі обладнане місце, де люди, що очікують на транспорт, можуть сісти перепочити або сховатися від дощу та сонця. Раніше на ”Універсамі” розташовувались дві такі зупинки, а зараз їх місце займають два кіоски та кав’ярня ”Арома Кава”. Один з кіосків навіть зараз не функціонує, а просто займає простір. Я особисто користуюсь цією зупинкою дуже часто і помічаю, що там немає де присісти та навіть сховатися від сонця. Мені дуже незручно очікувати транспорт на цьому місці, а ще більше мене хвилює те, що стояти під сонцем доводиться також стареньким та батькам з маленькими дітьми.
”Універсам” є однією з ключових траспортних розв’язок мого району, тому одночасно на цій зупинці знаходиться щонайменше двадцятеро людей. Через кіоски та причини, які я описала раніше, там іноді навіть неможливо комфортно стояти, не заважаючи одне одному.
Я прошу розглянути питання спорудження на згаданому місці повноцінної комфортної зупинки, які зараз часто впроваджуються по всьому Києву. Я вже дізналася, що згадана зупинка належить не комунальному, а приватному підприємству ”Мастер Трейд”, яке займається ”Неспеціалізованою оптовою торгівлею продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами” і володіє 252 зупинками в Києві (дані з сайту Київпастранс). Вірогідно, дане підприємство є власником кіосків, які займають так необхідне пасажирам місце на зупинці ”Універсам”. Безпосередньо зв’язатись з підприємством мені не вдалося, тому я прошу щось вдіяти задля зміни ситуації на краще. Як киянка я вже була свідком знесення кіосків на Контрактовій площі, тому знаю, що це можливо. Дякую за увагу до мого звернення, я чекатиму відповіді і сподіваюсь на позитивні зміни в моєму мікрорайоні!