Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Р-7924 (5686869)
Зареєстровано:11 Серпня 2019
Тема звернення:Відсутність ГВП
Відповідальний:Район теплових мереж ”Святошино” [Бінд Вячеслав Євгенович]
Дата контролю:26 Серпня 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Здравствуйте!

А возможно попросить, в следующий раз, при ответе на вопрос:«Почему нет ГВС столько МЕСЯЦЕВ?» отвественного попросить передать «тайное послание».
Не, как всегда два шаблона:
1) «будет готово вчера (число, месяц) в 25:59»;
2) «Рюриков Д.Р.
бульв. Вацлава Гавела, 5
м. Київ, 03124
Шановний Даниле Романовичу!

У житлово-експлуатаційній дільниці № 904 комунального підприємства ”Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва” опрацьовано Ваше звернення від 16.07.2019 № Р-7688/1, яке надійшло до КБУ ”Контактний центр міста Києва”, стосовно відсутності гарячого водопостачання в житловому будинку № 5 на бульв. Вацлава Гавела.
За наслідками розгляду повідомляємо, що зазначений житловий будинок забезпечується централізованим гарячим водопостачанням від окремо розташованого центрального теплового пункту за адресою: бульв. Вацлава Гавела,7.
Виконавчим органом Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) право на провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії, на зазначений житловий будинок, надано РТМ ”Святошино” КП Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) ”Київтеплоенерго”.
В зазначеному житловому будинку відсутнє ГВП в зв’язку з пошкодженням тепломережі РТМ ”Святошино” КП ”Київтеплоенерго”.
Для отримання інформації стосовно термінів відновлення послуги ГВПв зазначеному житловому будинку рекомендуємо мешканцям звернутися до комунального підприємства Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) ”Київтеплоенерго” за адресою: м. Київ, 02094, вул. Гната Хоткевича,38, або тел. 15-57 (Центральна Диспетчерська Служба з питань ЖКГ).
Враховуючи наявність договору між комунальним концерном «Центр комунального сервісу» та ПАТ ”Київенерго” щодо супроводу нарахувань, для вирішення питання нарахування плати за послуги з централізованого гарячого водопостачання та централізованого опалення і проведення перерахунку за дані послуги мешканцям необхідно звернутися до центру комунального сервісу за адресою: вул. Михайла Донця, 21-б у години прийому: з понеділка по четвер 08:00-20:00; п’ятниця 09:00-16:00, телефон контакт-центру 247-40-40 з понеділка по суботу 09:00-20:00.
З повагою
Начальник М. Горох
Мудрак
408-27-12»”.

А «скрытый смысл» — исполнителю просто безразлично (простонародно - п@#?й) или он с этого имеет финансовый (коррупционный) интерес?