Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ш-9406 (5687104)
Зареєстровано:12 Серпня 2019
Тема звернення:Ремонт та заміна електроприладів
Відповідальний:Підрозділ ”Київські електричні мережі” [Фоменко Олександр Валерійович], виконавець: Фоменко Олександр Валерійович
Дата контролю:19 Серпня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Скарга на невиконання звернення Ш-9124, яке досі перебуває в статусі ”чекає на перевірку контрольним відділом”, і досі не виконане та не надіслане з відповіддю.
Мало того, що порушено всі терміни виконання, так і те, що скарга не розглянута належним чином і не усунуті,заявлені в скарзі вимоги.
Розподільчі щитки електриками ЖРЕО не оглянуті і не приведені в нормальний робочий стан. А також не вжиті заходи по запобіганню втручанню в розподільчі електрощитки сторонніх осіб. Усі щитки відкриті і не закриті належним чином, елементарно не взяті під ключ.
Дані розподільчі щитки знаходяться на усіх поверхах в під”їзді, НЕ в квартирах мешканців, тому дану роботу мають виконати електрики ЖРЕО в обов”язковому порядку.
Вжити заходів по виконанню даної заявки, не порушуючи терміни розгляду і вжити усіх заходів по унеможливленню втручання сторонніх осіб в розподільчі мережі - взяти всі щитки під ключ.