Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-23774 (5687151)
Зареєстровано:12 Серпня 2019
Тема звернення:Ремонт та обслуговування ґанків
Відповідальний:ВОП ”Нивки” [Гаряга Олег Олександрович], виконавець: Болот Андрій Володимирович
Дата контролю:27 Серпня 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Доброго дня!

Звертаюся до Вас із вимогою відремонтувати ґанок перед під”їздом у квартирі, якою я володію и де мешкаю. В під”їзді проживают в т.ч. літні люди та малолітні діти, стан ґанку такий, що просто можна зламати ногу у світлий час дня, а вже не кажучи про те, коли темно и немає освітлення, ганок знаходиться в аварійному стані. А також підлога (стяжка) на 1му (першому) поверсі (до сходів) знаходиться в такому стані, що також можна зазнати травми, особливо за відсутності освітлення у під”їзді.

Вимагаю вжити термінових заходів щодо негайної ліквідації аварійного стану ґанку першого під”їзду за адресою Щербаківського, 39, та відремонтувати його. Відповідно до розділу V ст. 20 п. 1 пп. 1 ЗУ “Про житлово-комунальні послуги” ми як мешканці будинку маємо право на те, щоб одержувати вчасно та відповідної якості житлово-комунальні послуги згідно із законодавством та умовами договору на надання житлово-комунальних послуг.

Відповідно до розділу ІV ст. 13 п. 1 пп. 4 ЗУ “Про житлово-комунальні послуги” до послуг, що мають надаватися, належать, наступні послуги: послуги з ремонту приміщень, будинків, споруд (заміна та підсилення елементів конструкцій та мереж, їх реконструкція, відновлення несучої спроможності несучих елементів конструкцій тощо).

Відповідно до розділу V ст. 21 п. 2 пп. 7 ЗУ “Про житлово-комунальні послуги” КП зобов”язане утримувати в належному технічному стані, здійснювати технічне обслуговування та ремонт внутрішньобудинкових мереж, вживати заходів щодо ліквідації аварійних ситуацій, усунення порушень якості послуг у терміни, встановлені договором та/або законодавством.

Фото додаються.

З повагою,
мешканка під”їзду
Людмила Сіренко