Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-19951 (5687176)
Зареєстровано:12 Серпня 2019
Тема звернення:Відновлення благоустрою після планових, аварійних робіт на об’єктах благоустрою
Відповідальний:Район теплових мереж ”Дарниця” []
Дата контролю:31 Серпня 2019
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

На обращение от 10 Червня 2019
П-17661: ”Возле остановки транспорта Русановка (в сторону Левого берега) проводились работы на сетях. После работ благоустройство не было восстановлено. Валяется тротуарная плитка, бордюры и прочее”
был получен ответ:

”За результатами розгляду повідомляємо про наступне.
За наявною інформацією 14.08.2019 була видана контрольна картка №2018201387 (замовник та виконавець робіт РТМ «Позняки» СВ «Київські теплові мережі» КП «Київтеплоенерго») на тимчасове порушення благоустрою та його відновлення у зв’язку з ліквідацією аварії на тепломережі за адресою: вул. Івана Миколайчука, 3А у Дніпровському районі м. Києва.
Відповідно до пункту 15.4.3. Правил благоустрою міста Києва при закритті контрольної картки відновлення благоустрою має бути забезпечене виконавцем (замовником) робіт, пов’язаних з порушенням благоустрою. На сьогоднішній день зазначена контрольна картка не закрита.
Разом з тим, для вирішення питання відновлення благоустрою на зазначеній території, КП УЗН Дніпровського району було направлено лист до КП «Київтеплоенерго», за результатами розгляду якого, СП «Київські теплові мережі», КП «Київтеплоенерго» було надано інформацію про те, що відновлення благоустрою заплановано провести до 30.07.2019 після укладання цільового договору на виконання робіт.
З повагою
Перший заступник директора Михайло ЧАЙКА
Юлія Позняк 594 82 07”

Однако в указанные сроки благоустройство не было восстановлено (см фото).

Требую восстановить благоустройство и наказать виновных в бездействии!!!